Gelinim Mutfakta

Miyase Mi Elendi? Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma Kim Elendi [Kesin Sonuç]

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma Kim Elendi? Miyase mi elendi? Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında kim Gitti? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

9 Mayıs Pazartesi günü başlayan yarışma programında 13 Mayıs puanlaması sonucunda bu hafta en düşük puanı alan gelin yarışmadan elenecek. Peki 13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim elendi? Bu hafta Miyase mi elendi? İşte bu sorularının cevapları bu haberimizin devamında sizleri bekliyor. 

=> 3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Gitti sonucunu görebilmek için tıklayınız.

9 Mayıs 2022 tarihinde Pazartesi günü başlayan yarışma programı, bugün 13 Mayıs 2022 Cuma günü verilen puanlama sonucuna göre 13 Mayıs Cuma gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabı netlik kazanacak.

=> 27 Mayıs 2022 Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için lütfen tıklayınız.

9 Mayıs Pazartesi günü yarışmaya yeni yarışmacı olarak Edanur dahil oldu. Edanur yarışmada eskileri gönderip, beş bileziği kazanmak istiyor. Bunun için haftanın ilk bölümünde elinden geleni yapsa da günü üçüncü sırada tamamladı.

=> 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Miyase Mi Elendi Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma Kim Elendi

Yeni gelen yarışmacılar, ilk geldiği bölümde günün sonuncu olarak başlaması halinde, yarışmada sırası ile önce eleme potasına %93,6’lık oranla düşerken, aynı hafta eleme potasına düşen yarışmacı %98,1’lik bir oranla elenmekte.

=> 13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Beş Bileziği Kim Aldı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya dahil olan Edanur, geldiği hafta en düşük puanlar almadığı için her ne kadar kendisini eleme potasının bir tık üzerinde konumlandırmayı başarsa da haftanın ikinci bölümünde 6 puanla günün sonuncusu oldu.

Edanur’un hafta başında hafta finaline kadar inişli çıkışlı performansında olayı, 13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusun cevabı, son kaynananın vereceği puanlama ile %100 belli olacak

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma Kim Elendi

9 Mayıs 2022 tarihinde dört gelin ve onların kaynanasının yarışmaya gelmesi ile başlayan programda hafta finalinde en yüksek puanları elde eden yarışmacı beş bileziği alırken, en düşük puanları alan gelin de yarışmadan eleniyor. Bu hafta en düşük puanları alan gelin de 13 Mayıs Cuma Kim elendi sorusunun cevabı olacak.

13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Miyase

Normal şartlarda bilezikler kazanan gelin aha ön planda oluyor ve daha fazla dikkat çekiyor. Lakin bu hafta Miyase2mimi eleme potasına düşmesinden dolayı gözler, Miyase elendi mi sorusuna çevrildi. İşte Miyase bu hafta elendi mi? sorusunun cevabı alt kısımda sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta Miyase Mi Elendi – 13 Mayıs 2022

18 Kasım 2021 tarihinde diskalifiye olan Zehra’nın yerine yarışmaya kaynanası Sevilay ile birlikte dahil olan Miyase Türkel, bu zaman kadar toplamda 59 bileziği kazanmayı başardı.

9 Mayıs Pazartesi günü Miyase aldığı bilezikleri kutlamak için stüdyoya annesinin resmini asıp, kaynanası karşı ağır sözler sarf etmesinden sonra, gelin-kaynana arasında tartışma başladı. 

Miyase kaynanasının yarışmadan çekilme isteğine şöyle karşılık verdi;

“Üvey kaynanam ile yarışmak istiyorum!”

Sözleri ile Miyase kaynanası Sevilay’ın çekilme isteğine aynı tonda karşılık verdi. Bunun üzerine kaynana Sevilay da yarışmaya kendisi baş vurduğunu, Miyase üvey kaynanası ile gelmek istiyorsa kendisi ile gelip, kendisi ile elenmesi gerektiğini dile getirdi. Bunun üzerine Miyase de adım adim kasten kötü yemeklere yaprak yarışmada eleme potasına düşen isim oldu. 

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma Kim Elendi - Miyase Mi Elendi
Gelinim Mutfakta Miyase Mi Elendi

Perşembe günü gelinini son noktada Cuma günü verilecek puanlama öncesinde gelinlerin puanları alt kısımda verilmiştir. 

Miyase: 46 + 11 = 57
Damla: 71 + 13 = 84
Senanur : 54 + 11 = 65
Edanur: 45 + 19 = 64

Yukarıda yer alan puanlama bakıldığında Miyase Edanur’un sadece bir tık üzerinde yer almayı başardı. Miyase tecrübesi ile Edanur’u geçebilecekken, bilerek geçmeyip hattat yemeğini bilerek yetiştiremeyerek elenmek istedi.

Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir
Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir

Sonuç olarak Miyase bu hafta Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma kim elendi sorusunun cevabı olmak için her şeyi denedi.

Bu hafta 9-13 Mayıs haftasında toplam puanlamalar sonucuna göre, Gelinim Mutfakta yarışmasından Miyase Türkel ELENDİ.

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma Kim Elendi: Miyase Elendi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

  1. Bizce Miyaseye 1 şans verilməli kayın validesi ile arası iyileşerken elenmesini biz istemiyoruz😾😾😠😠

  2. Bizce Miyaseye 1 şans verilməli kayın validesi ile arası iyileşerken elenmesini biz istemiyoruz😾😾😠😠

    1. Artık yeter gitsin yeterince kollandı tabaklar önceden söylendi haksız yere bilezikleri aldı bunda nurselin payı büyük miyaseyle beraber nursel de gitsin

  3. gelinim mutfakta eski tadın kalmadı gelinler isyan bayragını açıyor açılış ortada evren beycim artık dibi görme zamanı gelmiş aysun miyase çatışmasını bekliyoruz siz eskileri getirmekten fazla zevk almışsınız miyase yi tekrar piste sokun aysun miyase yarışını bekliyoruz reyting kayıplarınız var artık eski gücünüz yok fatih ürek in ahı üzerinize çöktü aslıhan ne alaka yeni yarışmacı bulmayıda yapamıyorsunuz miyase aysun karşılaşmasını bekliyoruz en kısa şekilde

  4. Miyaseyi sevip sevmemek başka bir konu.. Ama bilerek elendi çünkü programda kurallar var sözleşme imzalanıyor. Sağlık vs. olursa sıkıntı olmuyor keyfi çekilme yok sanırım. Miyase de özellikle eksik hatalı tabak çıkararak kendini eletti. Tek eli sarılı olduğu zaman bile eksik çıkarmamıştı. Kendisi formata uygun olsun diye kasten yaptı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu