Fragman

Mucize Doktor 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Ali Geri Mi Döndü?

Mucize Doktor 11 bölüm Fragmanı, gece geç saatler de yayınlanmasına rağmen sıkı takipçiler Ali Vefa’nın yeniden Cerrahi asistanı olup olmayacağını görebilmek için  bekleseler de verilen fragman kafaları oldukça karıştırdı. Biz de bu karışıklığı çözmek ve gelecek bölüm hakkında sizleri bilgilendirmek adına bu yazıyı hazırladık.

Mucize Doktor Fragman Kapak ResmiAli Vefa şimdilik istemediği bir bölüm olan patoloji bölümünde çalışıyor. Aslında fiziki üstünlüğü de buna uygun olsa da abisine verdiği sözü tutmak için cerrahi doktor olmak ve hayat kurtarmak niyetinde. ancak Gerek Ferman hoca gerekse Adil hocanın sözlerinden sonra Ali yeniden eski yerine gelecek mi diye Mucize Doktor 21 Kasım fragmanı izlerken böyle bir görüntü aradık. Peki gerçekten Ali geri gelecek mi? Bu içerik ilginizi çektiyse lütfen okumaya devam edin.

21 Kasım Mucize Doktor 11. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=QpUWyx0o2I4

Ferman hoca ile Adil hocanın verdiği karar sonucunda Ali patoloji bölümünde çalışmaya başladı. Ancak yerinden hiç de memnun değil. Yeteneklerini ameliyat sırasında ve yaptığı ameliyatlarla kurtarmak isteyen Ali, hiç vaz geçmeyeceğini, bu konuda abisine verdiği sözü tutacağını söyledi.

Aslında burada Otizimli birisinin alışkanlıklarının bozulmasını hiç istemediği defalarca anlatılmıştı. Lakin bu alışkanlıklar da zamanla üstesinden gelinebileceğini bizlere alt mesaj olarak vermiş oluyor.Mucize Doktor 21 Kasım Fragmanı görseliBerhayat hastanesinde daha önce hiç yapılmayan bir ameliyatın başında Tanju, asistan olarak ise Ferman’ın olduğu çok önemli bir ameliyat yaptıkları esnada beklenmeyen bir durum ile karşı karşıya kalınacak. Bu durumda Tanju hoca ameliyatın başında olduğu için Ali Vefa’yı ameliyathaneye çağıracak.

Peki Ali ameliyat yapacak mı? Elbette yapamayacak. Detaylar hemen alt kısımda analiz bölümünde gelecek bölüm özeti ve analizi sizleri bekliyor.

Mucize Doktor 21 Kasım Fragmanı Sonrası Analizleri (11. Bölüm)

  1. Tanju Hoca Ali’den akıl almak için çağıracak
  2. Ameliyata karışmasına müsade etmeyecek
  3. Ali ise önerdiği yöntem sayesinde hasta kurtulacak
  4. Ali ameliyata sadece fikir vermek için geldiğini anlayınca gerisin geri çıkacak
  5. Tanju ve Ferman Ali’nin bu yeteneğinin körelmemesi için yeniden eski yerine gelmesini isteyecek
  6. Adil hoca ise Ali’nin yeniden geri gelmesine karşı çıkacak
  7. Nazlı ile Ali yakınlaşırken, patoloji deki Duygu da Ali’den hoşlanmaya başlayacak
  8. Ali Cerrahi bölüme kendi emekleri ile gelmek istediğini herkese göstermek isteyecek

21 Kasım Mucize Doktor 11 Bölüm fragman görseli


Mucize Doktor 11. bölüm analizleri  konusunda şimdilik sizlere bu kadar bilgi verebiliyoruz. Sizce Ali gelecek bölümde cerrahi asistanı olabilecek mi? Görüş ve düşüncelerinizi bu sayfanın en alt kısmında yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı