Fragman

Mucize Doktor 17 Ekim Fragmanı Yayınlandı! Ali Ne Yapacak?

Mucize Doktor 17 Ekim Fragmanı, hemen son bölüm sorasında ilk sahne olarak Fox TV ekranlarında geldi. Biz de bu yazımızda son fragmanı kaçıranlar ve gelecek bölüm olan Mucize Doktor 6. bölüm fragmanı dışında gelecek bölüm özeti de yine bu yazımız da sizler için hazırladık.Mucize Doktor Fragman Kapak ResmiDoktor Ali Vefa ile hocası Ferman ile arasının düzeldiğini ve birlikte nice hayatlar kurtaracaklarını düşündürürken Ferman hoca seminer diye gittiği gizli bir yerden morali sıfır bir şekilde geri döndü ve sinirli Ferman hoca yerini aldı diyebiliriz. Peki Ferman hoca neyi saklıyor? Hiç merak ettiniz mi? Bu yazımızda bu konuda sizleri de bilgilendireceğiz.

Mucize Doktor 17 Ekim Fragmanı

Ferman hocanın sırrı ne diye merak edenler için vakit kaybetmeden hemen konuya geleyim. Ferman hoca daha yeni doktor iken yaptığı müdahale sonucunda bir hastanın sakat kalmasında dolayı kendisini sorumlu hisseden Ferman, her zaman o hastasını devamlı kontrol etmeye ve her zaman yaptığı hatayı görmeye gider.

Ali’ye karşı sinirlenmesini sebebi ise en ufak bir yanlış müdahalenin sonuçlarının ne denli ağır olduğunu bizzat yaşayan  Ferman hoca, Ali’ni de yanlış müdahale yapmaya çok yakın birisi olmasından dolayı, Ali’nin bu sorumluğu kaldırmayacağını düşündüğü için hep ona karşı sert ve hep ona karşı acımasız görünmesinin altında yata sebebin bu olduğunu şimdiden buradan duyuralım.Mucize Doktor 17 Ekim Fragmanı görseli - 6. bölümOtistik farkındalığı olan birisinin duyguları ne derece yakında hissettiğini bilen Ferman, Ali’nin hata yapmasına müsaade etmek istemiyor. Böyle bir durum karşısında hem hasta hem de Ali yok olacağını bizzat kendisini yaşadığı ve tecrübe ettiği

Mucize Doktor 17 Ekim Fragmanı Sonrası Analizleri

  1. Ferman Hoca Ali’yi Çok Sevmiş olsa da yakın davranmayacak
  2. Demir, artık aşk yolculuğunda ilk adımı atmak için Nazlı’ya açıklamaya karar verecek
  3. Güneş ise kat sekreterine duygularına açmaya karar verecek
  4. Kıvılcım ise Tanju bey ile bir olup Beliz’i hastaneden kovmak için ellerine fırsat geçecek
  5. Ferman hoca her defasında kızdığı Ali’ni teorileri tutmasında sonra ona karşı ayrı önem verecek
  6. Doktor Ali Vefa bu sefer hata yapmış gibi gözüken bir olaya karışacak
  7. Beliz ile Ferman evlenmeyecek

Detaylar geldikçe, yukarıda Mucize Doktor 6. bölüm analizleri güncellenecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu