Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Ali’nin Annesi Kim? Gerçek Adı

Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa’nın annesi diziye dahil oldu. Babası yüzünden yeniden oğlunun yanına gelen Ali’nin annesi karakterini canlandıran oyuncu kim? Gerçek adı ve bilgileri yazının devamında sizleri bekliyor.

İlk bölümlerde Ali’yi çok seven anne rolüyle gelen Ali’nin annesi bu defa eşi hikmet hastalanınca Ali’nin karşısında çıkar. Mucize Doktor Ali’nin annesi kim, gerçek adı ne diyenler bu haber tam size göre!

=> Mucize Doktor Ali’nin Babası kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Onur Tuna, Taner Ölmez, Reha Özcan, Sinem Ünsal, Hazal Türesan gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı her Perşem ekranlarımızı süsleyen Mucize Doktor dizisi bu akşam yayınlanan bölümde Ali’nin babası hastaneye gelecek. Ali Vefa hayatını mahveden babasına bakmak istemeyecek. Annesi ise yıllar önce bırakıp gittiği Ali’ye adeta yalvaracak.

Mucize Doktor Ali’nin Annesi Gerçek Adı

Ali Vefa’nın annesi kim diye soranlar oyuncunun gerçek halini görünce çok şaşıracaksınız. Yaşlandırma nedeniyle neredeyse oyuncuyu tanımak gerçekten zor. Ali Vefa’nın annesine hayat veren oyuncu Hülya Aydın.

Hülya Aydın Kimdir? Kaç Yaşında?

Nisan 1975 tarihinde dünyaya gelen başarılı oyuncu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Son olarak rol aldığı “Oflu Hoca Trakya’da” adlı sinema filmindeki başarısı ile adından söz ettiren güzel oyuncu, “Bozkır” adlı mini dizide beş bölüm rol almıştır.hulya aydin resmi

Sofita Menajerlik oyuncusu olan oyuncu Kanal D ekranlarında yayınlanan “Arka Sokaklar” dizisinde de rol almıştır. Yer aldığı bir diğer yapım ise “Sevda Kuşun Kanadında” dır.

Hülya Aydın Oynadığı Diziler ve Filmler

  • Oflu Hoca Trakya’da
  • Bozkır
  • Arka Sokaklarhulya aydin resmi
  • Sevda Kuşun Kanadında
  • Mucize Doktor

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu