Dizi Haberi

Mucize Doktor Ayrılan Oyuncular (2020-2021)

Fox Tv ekranlarının yeni bölümü merakla beklenen Mucize Doktor ayrılan oyuncuları yazımızda sizlerle paylaştık. İşte ayrılan o isimler!

Reytingleri ile dikkat çeken Mucize Doktor dizisi yeni sezon bilgileri geldi. Eylül ayında yeni sezona merhaba diyecek Mucize Doktor dizisi Temmuz ayı ortalarında çekimlere başlayacak.

Koronavirüs nedeniyle sezonu erkenden bitiren Mucize Doktor ikinci bir dalga nedeniyle de çekimlere erkenden başlayacak. mucize doktor ayrilan oyuncular kim resmi

Yeni bölümlerde ise bazı oyuncuların olmaması bekleniyor. Kim o isimler derseniz bakın hangi isimler yeni sezonda yok!

Mucize Doktor Dizisi Ayrılan Oyuncular Kimler?

Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım karakterine hayat veren Özge Özder senaryo gereği diziye veda ediyor.  Hatta başarılı oyuncu şimdiden yeni proje tekliflerini değerlendiriyor. Oyuncu kimdir dilerseniz kısaca hatırlayalım.

Özge Özder (Mucize Doktor Kıvılcım)

1978 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Konservatuvar bölümünü burslu olarak kazanmıştır. Hemen ardından Hacettepe Üniversitesi devlet konservatuvarını derece yaparak kazanmıştır. 

Mucize Doktor Kıvılcım (Özge Özder)

Okul biter bitmez, kendisini tiyatro sahnelerinde bulan güzel oyuncu, bir çok tiyatro oyunlarında görev almıştır. Televizyonla, 2004 senesinde tanışmıştır. “Haziran gecesi” adındaki dizide rol alan Özge Özder, rolünün hakkını sonuna kadar vermiş ve izleyicinin gözünden tam puan almayı da başarmıştır.  “Dudaktan kalbe” isimli diziden hemen sonra “Umutsuz Ev Kadınları” dizisinde de rol almıştır.

Merve Dizdar (Mucize Doktor Damla)

Güzel oyuncu Merve Dizdar da yeni sezonda olmayacak. Senaryo gereği diziden ayrılan oyuncunun hayatı sizlerle!

1986 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncu, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.merve dizdar resmi

Daha sonra İstanbul’a gelen oyuncu Kadir Has Üniversitesi İleri Oyunculuk üzerine yüksek lisans yapmıştır. “Bir Ses böler Geceyi” adlı sinema filmiyle ilk kez kamera karşısına geçmiştir.

“Yüzyüze”, “Vatanım Sensin”, “Kertenkele”, “Kırgın Çiçekler”, “Çılgın Dershane Üniversitede”, “Beş kardeş”, “Doksanlar”, “İnsanlar Alemi”, “Kavak Yelleri” oyuncunun rol aldığı dizilerdir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu