Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Baş Rol Oyuncusu Belli Oldu! Yakında Fox Ekranlarında

2018-2019 sezonuna başarılarla kapatan Fox TV, yeni sezonda yine adından söz ettirebilecek bir uyarlama ile karşımıza çıkacak. Mucize Doktor Başrol oyuncusu kim olduğuna geçmeden önce kısa bilgi vermek istiyorum.

Daha önce Doktorlar adı altında hem doktorluk mesleğini sevdirmiş, hemde doktorluk mesleğinin tüm zorluklarını ekranlara taşımız, tekrar bölümleri bile harika reytingler almıştı. Şimdi ise Fox TV doktorluk mesleğine farklı bir bakış açısı getireceğini düşündüğüm, Mucize Doktor isimli diziyi Eylül ayı itibari ile ekranlara getirmeye hazırlanıyorlar.

Halen cast çalışmaları devam eden”The good Doctor” isimli Kore dizisinden uyarlama olarak karşımıza çıkacak olan dizinin yapımcılığını MF yapımın yapacağı ve Temmuz ayı itibari ile çekimlere başlanacak olan bir doktorun hikayesini anlatacak olan Mucize Doktor oyucuları arasında en önemlisi olan baş rol oyuncusu netleşti. 

Mucize Doktor Başrolü Netleşti

Temmuz 2019 tarihinde çekimlere çıkılacak olan Mf yapım imzalı olan dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yapacağı, dilimize uyarlayacak yani senaryosunu  Pınar Bulut ile Onur Koralp’in birlikte yazacağı, Kore de Good Doctor olarak reyting rekorları kıran dizinin Türkiye uyarlamasını MF yapım önlüğünde Fox TV ekranlarında Mucize doktor olarak karşımıza çıkacak. Dizinin en önemli ve belkide dizinin izlenmesi için en önemli isimi belli oldu.Mucize Doktor Fox Yeni Dizisi Başrol Oyuncusu (Taner Ölmez)

Mucize Doktor Baş rol oyuncusu olma konusunda Taner Ölmez ile anlaşma sağlandı. Kısaca Taner Ölmez kim alt kısımda sizleri bekliyor.

Taner Ölmez Kim?

9 ağustos 1986 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan yakışıklı oyuncu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Yakın zamanda Show TV ekranlarında yayınlanan ama reytinglerde iyi bir konum yakalayamadığı için final yapmak zorunda kalan Yüz Yüze Eleko karakterini canlandırmış, performansı ile göz doldurmuştu. İlk defa kamera karşısında 2005 yılında çıkan başarılı oyuncu, ilk defa sinema filminde oynaması 2012 yılında “Uzun Hikaye” isimli sinema filminde rol almıştır. Mucize Doktor Baş Rol Oyuncusu (Taner Ölmez)

Taner Ölmez ülke çapında tanınması ise 2013 yılında yayınlanan ve 2 sezon süren “Medcezir” isimli dizide Mert Asım karakterine hayat vermesi ile hem popüler bir oyuncu oldu hem de sonrasında bir çok dizi ve filmlerde oynama şansı yakaladı. Son zamanlar da 2018 yılına damga vuran “Müslüm” isimli dizide Ahmet Akbaş karakterini harika bir biçimde canlandırmıştı. Son projesi ise 2020 yılında “81 Kahraman: Denize vurulan Kahramanlık Mührü” isimli sinema filminin kadrosuna yer alıyor. 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu