Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Cem Kim? Kurtulacak Mı? (Çocuk Hasta)

Fox Tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor 24. bölümünde konuk oyuncular diziye damga vuracak. Mucize Doktor Cem dizide oldukça önemli bir hasta haline gelecek.

Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Özge Özder, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran, Reha Özcan’ın kadrosunda yer aldığı reytinglerde şampiyonluğu kimseye kaptırmayan Mucize Doktor 24. bölümde organ iflası nedeniyle organ bağışına ihtiyaç duyan bir hasta olan Cem bu bölümde yer alacak.

Karaciğer hastası Mucize doktor dizisi Cem karakteri, Ali Vefa’nın hastası olarak karşımıza çıktı.

Ceza evinde yatan mahkum Cem’e donör olmak istemesi ile Cem’in umutları yeniden yeşerecek. Cem karaciğer için dakikalar sayarken, Mucize Doktor Efkan karakteri ile Cem’e donör olarak gelen katil asıl niyeti de zaten çocuğu kurtarmak değil kendi canını kurtarmaktır.

Kelepçeyi açtıkları anda herkese zarar veren bir babanın oğlu olan Cem karakterine ise bakın hangi çocuk oyuncu hayat veriyor.

Mucize Doktor Cem Gerçek Adı Yaşı

Görkem Mete Demir, Mucize Doktor dizisinde Cem rolüyle seyirci karşısına çıktı. Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Vuslat” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Can karakterine hayat vermiştir. gorkem mete demir resmi

2006 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, “Baba 1.5” adlı sinema filminde rol almıştır. Aynı yıl Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Bir Litre Gözyaşı” dizisinde Deniz Yürekli rolüne hayat vermiştir. 123 cm boyunda olan oyuncu 28 kg ağırlığındadır.

İlk rol aldığı yapım ise “Yıldızlar Da Kayar” . “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinin sezon finalinde rol almış olan oyuncu, reklam filmlerinde yer almıştır. Netflix dizisi olan “Muhafız” dizisinde de rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu