Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Demir’in Babası Kim? Ölecek Mi?

Mucize Doktor demir’in babası geçtiğimiz bölümde diziye dahil olmuştu. Oğlunun iş yerine yıllar sonra gelen Demir’in babası karantinaya alınan alanda kalınca Demir çılgına dönmüştü.

Taner Ölmez’in Ali Vefa karakterine hayat verdiği Mucize Doktor dizisinde Demir’in babası çok konuşuldu. Demir’in babası Demir’in doktor olmasını hiç istememiş. Demir ise babasının dediğini yapmak yerine hayallerini tercih etmiş.

Çok zengin olan Demir’in babası işinin başına geçmesi için Demir’i ikna etmek istese de nafile Demir yine doktorluğu seçmiş. Demir bu nedenle hastaneye gelen babasını görünce şok olur. Uzun süre konuşmak istemeyen Demir babasından uzak dursa da karantina nedeniyle babasının düştüğü durum karşısında kendini riske etti.

Babası astım nedeniyle zor anlar yaşayan Demir, elinden ne gel,yorsa yaptı. Kanser hastası olan demir’in babası ölecek mi derseniz evet cevabını vermek zorundayız. Zira oyuncu konuk oyuncu listesinde yer alıyor. Bu da senaryonun gidişatını gösteriyor.

Mucize Doktor Demir’in Babası Gerçek Adı Hayatı

Perşembe günlerinin sevilen dizisi Mucize Doktor dizisinde Demir’in babasına hayat veren oyuncu Kemal Başar. Son olarak Atv ekranlarının beğenilen dizisi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde rol almış olan oyuncu kimdir detaylar ile devam edelim.

Kemal Başar Kimdir? Kaç Yaşında?

Kemal Başar, 1963 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Akrep burcu olan oyuncu 180 cm boyunda ve 80 kg ağırlığındadır.

Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu, sanat yönetmeni olarak çalışmaktadır. Necati Şaşmaz’ın kadrosunda bulunduğu “Kurtlar Vadisi” dizsi ile popüler olan oyuncu, son olarak Atv’de yayınlanmakta olan “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde ender karakteriyle ekranlara gelmiştir.kemal basar resmi

Senaryo da yazan oyuncunun kaleme aldığı “Ah Bir Büyümesek” ve “Yuvadan Bir Kuş Uçtu” adlı yapımlar büyük beğeni almıştır.

Kemal Başar Oynadığı Diziler

Yukarı Karakısık – 1993
Ah Bir Büyümesek – 1994
Samyeli – 2000
Kod Adı (Ruhi) – 2007
Kurtlar Vadisi Pusu (Cavit) – 2007/2016
Mucize Doktor (Demir’in babası) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu