Mucize Doktor Dizisi Ali Nazlı’ya Sevdiğini Söyleyecek mi?

12 eylül Perşembe günü Fox TV ekranlarında macerasına başlayan ve ilk bölümden itibaren reyting rekorları kıran otizm konusuna temas eden dizide otizmli doktor Ali vefa aynı iş yerinde aşık olduğu Nazlı’ya ne zaman açılacak. Onu sevdiğini ne zaman söyleyecek? bu soruları merak mı ediyorsun? O zaman bu haberimiz tam da size göre diyebilirim.

Bugün izlediğim bir haber de Aksaray da bulunan bir okul da otizmli çocukların ayrı sınıflar da tutulması ve onları adeta tecrit eden uygulamalara rağmen çocukların okula gidebilmesi için bu duruma ses çıkartmayan ailelere nazaran sağlıklı çocuklarına aileleri o okulda yaptığı gösteri de otizmli çocukları yuhalaması, onları okulda istemediğini çocukların ve ailelerini yüzüne söylemesi beni derinden yaradı.

Bugün izlediğim Mucize Doktor dizinde otizmli bir doktor ve aşık olduğu iş arkadaşı nazlı var. Peki Ali Nazlı’ya aşık olduğunu söyleyecek mi? Söylerse ne olur?  Peki Ali Nazlı’ya sevdiğini söylediğinde Nazlı’nın tepkisi ne olacak? İşte detaylar.

Mucize Doktor Dizisi Ali Sevdiğini Ne Zaman Söyleyecek?

Son zamanlar da  savaş, silah gibi şiddet olaylarının ekranlara dizi olarak geldiği günümüz de daha sakin ve ailecek izlenebilecek dizilerin en başında gelen Fox TV’nin sevilen dizisinde otizmli doktor Ali Vefa hayatında hiç yaşamadığı aşık olma duygusunu yaşamaya başladı. Dizi izleyenler Ali Nazlı’yı sevdiğini ne zaman söyleyecek diye beklemeye koyuldu bile. Peki Ali Nazlı’yı sevdiğini ne zaman söyleyecek? Yada söyleyecek mi?Ali Nazlıyı Sevdiğini ne zanam söyleyecek görsel - Mucize Doktor Dizisi Ali Nazlı'ya Sevdiğini Söyleyecek mi?

Bir kere bu soruya cevap verebilmek için öncelikle otizm bir hastalık değil farkındalıktır. Yani Ali de sağlıklı biri. Ancak bazı olay ve olguları bizlerden daha farklı görüyor yada yaşıyorlar. Bunların en başında kendilerine dokunulmasından nefret ediyorlar. Asla alışkanlıklarını değiştirmek istemiyorlar.

=> Bu arada Mucize Doktor Ali kim hangi oyuncu canlandırdığını görmek için tıklayınız.

Bunu zaten dizide çok fazla işlediler ve otizm konusunda artık 7 den 70 herkesin bunu bildiğini düşünüyorum. Buradan gelmek istediğim nokta ise  dizide otizmli birisi de normal birisi gibi yaşayabileceği konusu üzerinde duruyor ve verdiği en büyük mesaj da zaten bu.

Tüm bu bilgileri bir araya getirdiğimiz de Ali kesinlikle Nazlı’ya aşık olduğunu söyleyecek. Bu konuda hem izleyenlerin beklentisi var. Hem de hikaye bu yönde ilerlemek zorunda. Gelelim bunu Ali ne zaman söyler meselesine. Ali, utangaç bir yapısı olduğu için yakında söyleyemeyeceğini rahatlıkla görebiliyorum.

Nalözı ile Ali arkadaş olduğu için Nazlı Ferman hocadan hoşlandığını Ali öğrenecek ve Nazlı’ya aşık olduğu duygusunu uzun bir süre baskılayacak. Bu süre bu sezon boyunca devam edecek. Tahminlerimize göre bu sezon sonunda final de söyleyebilir.Bakın benim tahminlerim isabetlidir. Haberiniz oldun.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM