Mucize Doktor Dizisi Ali Vefa’nın Gerçek Hayatta Sevgilisi Kim?

Ali Vefa karakteri ile dikkat çeken Taner Ölmez sevgilisi ile görüntülendi. Peki Mucize Doktur dizisi Ali Vefa’nın gerçek hayattaki sevgilisi kim? İşte merak edilen bu sorunun yanıtı sizlerle.

Otizm farkındalığı konusunda tüm Türkiye tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen Mucize Doktor dizisinde Taner Ölmez, Ali Vefa karakterini öylesine başarılı canlandırıyor ki bu oyunculuğu hayran bıraktırıyor. ece cesmioglu resmi - Mucize Doktor Dizisi Ali Vefa'nın Gerçek Hayatta Sevgilisi Kim?Farkındalık öyle değil böyle oluşturulur diyerek diğer dizilere de örnek teşkil eden Mucize Doktor reytinglerde de rekor üstüne rekor kırıyor. Bu denli sevilen dizide Doktor Ali Vefa karakterine hayat veren oyuncu Taner Ölmez geçtiğimiz günlerde kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Ece Çeşmioğlu ile görüntülendi.

Kan konusunda fobisi olduğunu, kan tuttuğunu dile getiren Taner Ölmez, elini kestiğinde kan tutup bayılacağını bildiğinden sevgilisine de birazdan bayılacağım dediğini anlatırken gülüyor. Canlandırdığı karakterin bir doktor olması dolayısıyla kan görme ihtimalinin olmasına rağmen Taner Ölmez öylesine iyi oynuyor ki helal olsun demekten insan kendini alamıyor. Kendisi gibi başarılı bir oyuncu olan Ece Çeşmioğlu da dizi sektörünün sevilen isimlerinden.

Taner Ölmez’in Sevgilisi Ece Ceşmioğlu Bakın Kim!

Ece Çeşmioğlu’yu yakından tanıyacak olursak; güzel oyuncu 1990 doğumlu. İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1,63 cm boyunda. “Yüzyüze” adlı Sinem Kobal’ın bir polise hayat verdiği dizide Zeynep karakterine hayat veren güzel oyuncu kısa bir süre sonra yine Show Tv ekranlarının dizilerinden olan “”Yuvamdaki Düşman” adlı dizide rol almıştır.

Dizilerde gördüğümüz güzel oyuncu sinema sektöründe de adından söz ettirmiştir. “Başlangıç” filmiyle ekranlara gelen başarılı oyuncunun rol aldığı ilk dizi “Çocuklar Duymasın” dizisi. “Çocuklar Duymasın”‘ın hemen ardından “İki Aile” adlı dizi ile fenomen olmuştur.ece cesmioglu kim resmi - Mucize Doktor Dizisi Ali Vefa'nın Gerçek Hayatta Sevgilisi Kim? Bu dizide Ceren karakteri ile beğeni alan oyuncunun rol aldığı bir diğer dizi ise Nurgül Yeşilçay’ın “Kösem” karakterine hayat verdiği “Muhteşem Yüzyıl Kösem” adlı dizi olmuştur. Bu dizide “Atike Sultan” karakteri ile hafızalara kazınmıştır. “Kalbim Yangın Yeri” adlı dizide Sevda Günsoy karakterini canlandırmış olan genç oyuncu 2015 yılında “Yaz’ın Öyküsü” adlı dizide “Yaz” karakteri ile ekranlara konuk olmuştur.

“Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde Ayça karakteri de oyuncunun unutulmaz rollerinden birisi kuşkusuz. Yer aldığı diğer yapımlar ise şu şekilde; “Firar”, “Eyvah Halam”, “Gümüş”, “Nehir”, “Çocuğun Var Derdin Var”. Yer aldığı sinema filmleri; “Başlangıç”, “Ev”, “Kuş”. Son olarak Star Tv ekranlarının geçtiğimiz sezon final yapan dizisi “Söz”de melisa rolüne hayat verdi.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM