Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Dizisi Ali’yi Öpen Hasta Kim?

Mucize Doktor dizisi 13. bölümü ile 5 Aralık 2019 Perşembe günü Fox TV ekranlarına gelecek olan bölümde Ali vefanın başı belada. Nazlı’nın hastası Ali’nin dudağında öpmesi ile işleri birden bir oldukça karmaşık hale gelecek. Hasta yakınları Ali’yi darp edecekler. Peki Mucize Doktor dizisi Ali’yi kim öptü? Selen karakterine kim hayat veriyor? Hangi Oyuncu? İşte detaylar..

=> [pembebuton]Mucize Doktor Ferman’ın Kardeşi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Mucize Doktor Dizisi Ali’yi Öpen Kim?

Mucize Doktor Selen karakterine hayat veren oyuncu, bir kaza sonucu hastaneye gelmesi ve sonrasında yaşanan olaylarda aldatmaya kadar giden bir hikayenin kahramanı Selen karakteri ile karşımıza çıkan oyuncuyu bu yazımızda sizlere tanıtacağız.

Med yapım imzalı dizi The Good Doctor dizinin uyarlaması olasa da popülaritesi orjinalden daha çok yankı uyandırmaya başladığını arttık rahatlıkla söyleyebiliriz. Böylesine uyumlu bir ekibin içinde Ali vefa karakterine hayta veren Taner ölmez’in oyunculuk performansı bu olaya çok büyük katkısı olduğunu düşünüyorum. Otizm konusuna değinen ve otizmli bir doktorun olabileceğini kanıtlayan dizide Otizm bir hastalık olmadığını, sadece farkındalık olduğunu bizlere anlatmaya çalışmaktadır.Mucize Doktor Ali'yi Öpen Hasta - Funda Pelin Kurt

13. bölüm de bu konuya yine bir Atıf da bulunacak. Zira otizmli olan birisi bir başkasına dokunması bir hayli zor. Dizide Ali bu durumunu yenmek için elinden geleni yaptığı sırada Nazlı’nın hastası Ali’yi öpmesi, Ali’yi şok etti.

O dakikadan itibaren etrafın da dönen ve ne yapacağını bilemeyen Ali bu durumu herkese söyler. Tabi herkese söylediği için kısa süre içinde hasta yakınları tarafında başı belaya girecek. Akrabaları da taciz etmeye çalışan bir doktor zannedip, Ali’yi darp edecekler. Nazlı’nın hastası Mucize Doktor dizisi Ali’yi öpen hasta olarak karşımıza çıkan oyuncunun kim olduğu alt kısımda sizleri bekliyor.

Ali’yi Öpen Hasta (Mucize Doktor)

13. bölümde dizinin oyuncu kadrosuna bölüm oyuncusu olarak dahil olan ve dizide Ali’yi öpen hasta olarak izleyeceğimiz oyuncunun gerçek adı Funda Pelin Kurt. Dizi ve sinema oyuncusu olarak Funda Pelin Kurt en son 2013 yılında “Halam Geldi” isimli sinema filminde Mediha karakteri ile kendisini izlemiştik. Son yıllarda ekranlardan uzak kalan Funda Pelin Kurt’u hemen alt kısımda sizler için tanıttık.

Funda Pelin Kurt Kimdir? (Mucize Doktor Selin)

27 Nisan 1972 yılında Ankara ilimiz de hayata gözlerini açan başarılı oyuncu Ankara Ayrancı Lisesinde zorunlu eğitimini tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamlamıştır.Funda Pelin Kurt - Dizi Oyuncusu

Çocukluk yıllarında beri aklında hep oyuncu olmak isteyen Funda Pelin Kurt bu anlamda Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro üzerine eğitimler almıştır. İlk defa kamera karşısına 2002 yılında “Kuzenlerim” isimli dizide “İclal” karakteri ile sektöre atılmıştır. Dilerseniz oyuncunun yer aldığı dizi ve filmleri bir alt başlıkta madde madde verelim.

Funda Pelin Kurt’un Yer Aldığı Yapımlar

  • 2019 – Mucize Doktor
  • 2013 – Halam Geldi
  • 2010 – Doktorlar
  • 2009 – Açık Mutfak
  • 2009 – 40 (Metin’s Lover)
  • 2008 – Gece Gündüz
  • 2004 – Ayva Sarı Nar Kırmızı
  • 2003 – Pilli Bebek
  • 2003 – Aşk Olsun
  • 2002 – Kuzenlerim

Bu yazımız da Mucize Doktor Ali’yi öpen ve Nazlı’nın hastası olarak karşımıza çıkan Funda Pelin Kurt’u sizlere tanıtmaya çalıştık.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı