Dizi Haberi

Mucize Doktor Dizisinde Ferman İle Beliz Evlenecek Mi?

The Good Doctor isimli dizinin ülkemiz de uyarlaması olarak izlediğimiz Mucize doktor dizisinde Ferman ile Beliz Evlenecek mi? Zira Ferman ile Beliz eğer evlenirse onu çok seven ve gizli aşk yaşayan Nazlı ne olacak? Merak edilen soruları irdeliyoruz.

Son zamanlarda ailecek diziler neredeyse hiç kalmadığı şu günlerde yeni dizilerin gelmesi ile bu düşüncemi yavaş yavaş atıyorum.Ferman İle Beliz evlenecek mi - görsel

Gelelim asıl konumuza Ferman ile Beliz aynı evde yaşıyor ve aynı hastanede birisi yönetici diğeri ise genel cerrahi bölümde sorumlu doktor olarak görev yapıyor. Çalışanlar ikisinin bir an önce evlenmesini beklerken Nazlı ise Ferman hocaya karşı duygu duygusunu korkusunda paylaşamıyor. Ferman’ın ise Beliz^den yana bir şikayeti yok.

Ferman İle Beliz Evlenecek Mi?

Beliz babasında kalma hastanenin başına geçmeden önce Ferman ile tanıştıkları için bu ilişkileri de sağlıklı bir şekilde devam etse de arada sırada Beliz Ferman’a karşı tavrı izleyenleri çok üzdü. Zira Beliz bir kaç bölüm önce Ferman’ı ben bu hastanenin baş hekimiyim düşüncesini hissettirmiş, Ferman da buna tepki göstermek için Beliz ile bir süre konuşmamıştı.

=> Bu arada [mavibuton]Mucize Doktor Ferman[/mavibuton] kim olduğunu ve hangi oyuncu canlandırdığını görmek için lütfen tıklayınız.Mucize Doktor dizisinde Ferman ile BelizBeliz karşısındaki Ferman’ı gerçekten çok seviyor. Ferman da aynı şekilde Beliz’i çok seviyor. Ancak Beliz’in zaman zaman ağzına geleni söylemesi nedeni ile ilişkilerinde en büyük tehlike olacak. İlerleyen bölümde Ferman Beliz’den uzaklaşmaya başlayacak.

=> Bu arada [pembebuton]Mucize Doktor Beliz[/pembebuton] kim olduğunu ve hangi oyuncu canlandırdığını görmek için lütfen tıklayınız.

Sonuç olarak Ferman Beliz ile asla evlenmeyecek. Çünkü Beliz gene dilini tutamayacak ve adım adım Ferman’ı kendisinde uzaklaştıracak. Bu anlarda ise Ferman hoca ile Nazlı yakınlaşacak. Nazlı’nın yakınlaştığını gören Ali ne yapacak? [pembebuton]Ali Nazlı’ya Sevdiğini Söyleyecek mi[/pembebuton]? işte bu konuyu da ayrı bir yazımızda açıkladık.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu