Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Duygu Kimdir? Ali’nin Patolojideki Arkadaşı

Fox Tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor 10. bölümünde sürpriz bir oyuncu diziye dahil oldu. Mucize Doktor Duygu kim diye merak eden seyirci için hazırladığımız bu yazımzıda hem güzel oyuncu hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtları hem de karakter hakkında detaylar sizleri bekliyor.

=> [pembebuton]Mucize Doktor Fermanın kız Kardeşi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Mucize Doktor yeni bölümde Ali’nin yaşadığı zorluklar bizleri yine duygulandıracak. Geçtiğimiz bölümde hatırlarsanız Ferman Hoca, Ali Vefa’nın hastaneden kovulmasını engelleyip suçu kendi üzerine almıştı. helal olsun Ferman Hoca sonunda diye sevindiğimiz bu anların ardından yine yaptı yapacağını ve Ali’ye bölümünü değiştireceği kararını söyledi.mucize doktor melis gurhan resmi Ali vefa tüm hayallerini ve verdiği sözleri bir kenara koymanın acısı içinde kıvranırken onun için yeni bir sayfa da açıldı.

Mucize Doktor 10. bölümde Ali vefa mecburen Patoloji Bölümünde çalışmaya mahkum oldu. Patoloji de ona destek olacak bir isim de vardı: Duygu. Duygu sevecen halleriyle Ali’nin yanında dursa da Ali’nin aklı hala cerrahideydi. Abisine verdiği sözü tutamadığını düşünüp üzülen Ali Vefa, bir hastanın ameliyat için onu istemesi üzerine cerrahiye tekrar geri döner. Bu süreçte Nazlı da Ali için elinden geleni yapar ve ferman Hoca’yı iknaya çabalar. Adil Hoca ise bu süreçte biraz daha arka planda olmayı tercih eder çünkü arkasında bir planı vardır.

Mucize Doktor Duygu’in Gerçek Adı Yaşı Oynadığı Diziler

Patoloji Bölümünde Ali’nin yanındaki kız Duygu karakterine hayat veren oyuncu Melis Gürhan’dır. Temmuz 1994 yılında Adana ilimiz de hayata gözlerini açan güzel oyuncu Aslan burcudur. Lise eğitimi dahil doğduğu şehir de alan Melis Gühan, oyunculuk üzerine lisans eğitimini “Akdeniz Üniversitesi Tiyatro” alanından mezun olduktan sonra ilk başta tiyatrolarda görev aldı.mucize doktor dizisi melis gurhan resmi İlk kamera karşısına geçtiği dizi ise “Dila Hanım” isimli dizidir. Bu dizide “Azime” karakterini canlandırması ile dizi sektörüne de adım atmıştır.

Kariyerinde dönüm noktası ise geçtiğimiz sezon Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan Limon Film imzalı “Avlu” dizisi olmuştur. Bu dizide Özge olarak karşımıza çıkan Melis Gürhan, kedi ve köpekleri çok seviyor ve sosyal medya hesabında da fotoğraflarını sevenleriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. mucize doktor dizisi melis gurhan resmi 2Ayrıca motosiklet tutkunu olan Melis Gürhan, fiziğini korumak için spor yapmakta ve spor yaparken bir çok fotoğrafları ile kendisini takip eden takipçilerine sağlıklı yaşamı da aşılamaktadır.

Melis Gühan Oynadığı Diziler

  • Dila Hanım (Azime)
  • Avlu (Özge)

Melis Gühan Boyu Kilosu Burcu

Güzel oyuncu 168 cm boyundadır. 50 kg ağırlığında olan Melis Gühan, aslan burcudur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu