Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Efkan Kim? [Karaciğerini Verecek Olan Mahkum]

Mucize Doktor Efkan yani Karaciğerinin bir kısmını bağışlayacak olan 7 cinayetten ceza evinde yatan mahkum Efkan karakterine hayat veren oyuncu kim olduğu bir çok kişi tarafında merak edildi. 

Taner Ölmez’in Ali Vefa karakteriyle milyonların gönlünü fethettiği Mucize Doktor dizisine konuk oyuncu! Mucize Doktor Efkan rolüyle diziye dahil olan oyuncu bakın kim çıktı!

Mucize ,Doktor dizisinde organ nakline ihtiyaç duyan bir çocuğa en uygun donör olarak karşımıza çıktı.  İşlediği suçlar nedeniyle dışarı çıkamayan katil, çocuğa karaciğer bağışlamayı bahane edip dışarı çıkacak. Kelepçe açılır açılmaz fırtına estirecektir. Gergin dakikaların yaşanmasına neden olan baba, Ali Vefa’yı da rehine olarak alacak.

Mucize Doktor Efkan Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Hasan Küçükçetin‘dir. Haziran 1975 tarihinde hayata gözlerini açan Balıkesir’in Burhaniye ilçesinden doğmuştur. Son olarak “Aşk Ağlatır” dizisinde Mustafa karakterine hayat vermiştir.  Oyuncu, “Mimarsinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü” Mezunudur. İlk Tv karşısına 2004 yılında çıkmıştır.hasan kucukcetin resmi

  “Maskeli Beşler: İntikam Peşinde” adlı 2005 yılında yayınlanan sinema filminde Tekin’in koruması olarak  dikkatleri üzerine çekmiştir. 2008 yılına kadar bir çok dizide bölüm oyuncusu olarak oynamıştır. 2008 yılında ise ülke çapında tanınan bir oyuncu olmasına “Yaprak Dökümü” Şevket Tekin karakterine hayat verir.

2011 yılına geldiğinde ise “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde “İskender Çelebi” karakterine hayat vermiştir. 2014 yılına geldiğinde Kiraz Mevsimi dizisinde, 2016 yılında Sen sağ ben selamet sinema filminde rol almıştır.

“Diriliş Ertuğrul” dizisine dahil olmadan 2017 yılında “Aşk Uykusu” Sinema  filminde Nejat karakterine hayat verdi. Sadece bu dizi ve filmlerde rol almadı. bunların dışında bir çok sinema ve dizide rol almıştır. Bunların arasında dikkat çeken ve bölüm oyuncusu olarak da olsa “Arka Sokaklar” dizisinde 6 sezonda “Eşref Kaplan” 12. sezonunda ise “Bedran” karakterine hayat verip dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu