Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Ela Kimdir? Sürpriz Konuk Bakın Kim!

Fox Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor Ela kimdir fragman sonrasında merak edildi. Yıllar evvel yayınlanan “Doktorlar” dizisi ile herkesin kalbine taht kuran sürpriz oyuncu bakın kimmiş! Mucize Doktor Doktor Ela hakkında detayları sizler için derledik.

Çoğumuzun izlediği belki de en güzel dizilerden biriydi “Doktorlar”. Dizinin ardından yapılan belki de en güzel dizi “Mucize Doktor” dizisi oldu. mucize doktor ela kim yasemin ozilhan resmiMucize Doktor dizisine bu hafta konuk olacak bir karakter de “Doktorlar” dizisinin Ela’sı oldu. Doktor Ela o dizde unutulmaz karakterlerden biriydi. Peki doktor Ela karakterine hayat veren Yasemin Özilhan kimdir hatırlayalım.

Mucize Doktor Doktor Ela’nın Gerçek Adı Yaşı

Yasemin Özilhan “Doktorlar” dizisinin ardından oyunculuğa ara vereceğini söylemişti. gerçekten de öyle olmuştu. Uzun süredir herhangi bir yapımda yer almamış olan yasemin Özilhan, 1985 yılında doğmuştur. Almanya’da bulunan Hamburg şehrinde dünyaya gelen oyuncu Gaye Sökmen Ajans’a bağlı olarak çalışmaktadır. mucize doktor ela yasemin ozilhan resmiMüjdat Gezen Actor Studio’da oyunculuk üzerine eğitim almıştır. modellik de yapan oyuncu, 2002 yılında Tarık Akan’ın rol aldığı “Koçum Benim” dizisinde Eylül rolüyle ilk kez kamera karşısına çıkmıştır. 2003 yılında Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ’ın kadrosunda yer aldığı “Vizontele Tuuba” dizisinde Aynur rolüne hayat verdi. “Ah Be İstanbul” dizisinin ardından “Hırsız Var!” adlı filmde bir mankene hayat verdi. mucize doktor yasemin ozilhan resmi2004 yılında “Çocuğun Var Mı Derdin Var” dizisinde Sibel karakteri ile karşımıza çıkmıştır. Yıldızının parlamasını sağlayan “Aşk Oyunu” dizisi olmuştur. Bu dizide Ekin rolü ile ekranlara gelen Özilhan, 2006 yılında “Doktorlar” dizisinde rol almaya başlamıştır.  Ela Altındağ karakteri ile ekranlara gelmeye başlayan oyuncu 2008 yılına kadar bu dizide rol aldı ve bu diziden sonra bir daha da kamera karşısına çıkmadı.

Yasemin Özilhan Mucize Doktor Boyu Kilosu Eşi

54 kg ağırlığında olan oyuncu, 174 cm boyundadır. 2011 yılında iş adamı olan İzzet Özilhan ile evlenmiştir. evlendikten sonra oyunculuğa ara veren Yasemin Özilhan bu süreçte moda tasarım üzerine işler yapmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu