Mucize Doktor Elif Kim? Cerrahi Asistan Elif’in Gerçek Hayatı

Reyting rekortmenliğine her hafta yenisi ekleyen Mucize Doktor dizisine yeni bir asistan daha geliyor: Doktor Elif. Güzelliğiyle olduğu kadar çalışkanlığı ile de dikkat çeken Elif Doktor dizide önemli bir rolle karşımıza çıkacak. Peki Elif Doktor’un gerçek adı ne diyorsanız doğru yerdesiniz! İşte merak edilen detaylar.

Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Hazal Türesan gibi isimlerin kadrosunda bulunduğu Mf Yapım imzalı Mucize Doktor dizisinde Doktor Ferman’ın asistanları kadrosuna doktor Elif gelecek. Bu hafta heyecanla beklenen yeni bölümde seyirci karşısına çıkacak olan Doktor Elif’in gerçek hayatı ile yazımıza devam edelim.

Mucize Doktor Elif’in Gerçek Adı Bilgileri

Serenay Aktaş, Mucize Doktor dizisinde Elif karakterine hayat verecek. 1 Ekim 1993 tarihinde İstanbul / Bakırköy’de dünyaya gelen oyuncunun babası sinema makinisti annesi ise aşçıdır. Abisi olan Serenay Aktaş evin tek kızıdır. Fanatik Galatasaraylı olan Aktaş, futbol oynamaya da hayran olunca bu konuda kendini yetiştirir.

Mahallede futbol oynamayı seven kız olarak bilinen Aktaş, 15 yaşına geldiğinde futbol takımına da dahil oldu. Zeytinburnuspor Kadın Futbol takımı yer aldığı ilk takımdır. Daha sonra Antalyaspor Kadın Takımında da yer aldı.mucize doktor elif serenay aktas resmi - Mucize Doktor Elif Kim? Cerrahi Asistan Elif'in Gerçek HayatıErkeklerin bu duruma farklı baktığını ama izlerken hayran olduğunu anlatan Aktaş, oyunculuğa başladığında futbol sahalarına da ara vermek zorunda kaldığını ifade ediyor. Zira sakatlanma yaşandığında sete gitmesi de sıkıntılı oluyor. mucize doktor elif doktor serenay aktas resmi - Mucize Doktor Elif Kim? Cerrahi Asistan Elif'in Gerçek HayatıBu nedenle futbola sadece hobi olarak bakmak zorunda kaldığını anlatan Aktaş, keşfedilmesinin de sahalarda olduğunu anlatıyor. Polisiye bir dizi olan “Kanıt” dizisi ile sahnelere merhaba diyen oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazıları şunlar;

  • Umut Yolcuları
  • Türk Malı,
  • Alemin Kralı,
  • Yahşi Cazibe,
  • Kalbim Seni Seçti,
  • Acil Aşk Aranıyor,
  • İlişki Durumu Evli
  • Muhteşem Yüzyıl
  • Çılgın Dershane 3
  • Bir Varmış Bir Yokmuş
Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  Yabancı Dizisi Ateş Kim? Poyraz Karayel'in Poyraz'ı Dahil Oldu

Bu dizilerin ardından “Survivor Allstar” yarışmasına dahil olan yetenekli oyuncu Serenay aktaş, yarışmada da oldukça popüler hale gelmiştir. Geniş bir seven kitlesine sahip olan oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Meryem” dizisinde Burcu Komiser’e hayat vermiştir. Bu dizide canlandırdığı karakter de izleyenleri oldukça etkilemiştir.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM