Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Ezo’nun Annesi Vuslat Kimdir? Gerçek Adı

Mucize Doktor Ezo’nun Annesi Vuslat kimdir, Mucize Doktor Ezo’nun Annesi Vuslat gerçek ismi ne, kaç yaşında, oynadığı diziler neler sorularının cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Perşembe günleri Fox Tv ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisine yeni bir karakter dahil oldu. Ali Vefa’nın komşusu Ezo’nun annesi Vuslat karakteri diziye dahil olmasıyla dizide dengeler yerinden oynadı. mucize doktor ezonun annesi vuslat resmiEzo ile Ali Vefa’nın arkadaş olmasına karşı çıkacak olan Vuslat rolüne ise bakın hangi usta isim hayat verecek!

Mucize Doktor Ezo’nun Annesi Vuslat Gerçek Adı Dizileri

Zerrin Tekindor Mucize Doktor dizisinde Vuslat karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Zemheri” dizisinde izlediğimiz usta isim yeni sezonda Mucize Doktor oyuncu kadrosunda yer almaktadır.zerrin tekindor resmi

Ağustos 1964, Balıkesir doğumlu olan Tekindor, Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunlarından. Adana, Ankara ve İstanbul Devlet Tiyatrosunda görev yapmış olan oyuncu bir taraftan da Bilkent Üniversitesi Resim Bölümü’nde eğitim almaya başlamıştır.

Mezun olduktan sonra bu konuda eğitmenlik de yapmış olan yetenekli oyuncu, pek çok resim sergisi açmıştır. “Bir İstanbul Masalı” dizisi ile adını duyuran oyuncu bu dizide eşi ile (Çetin Tekindor) birlikte rol almıştır. Tabi Zerrin Tekindor deyince ilk akla gelen diziden bahsetmeden geçmek olmaz: “Aşk-ı Memnu”. Bu dizide Matmazel karakteri ile bir kez daha adını duyuran Tekindor, “Kurt Seyit ve Şura” dizisinin ardından “Pek Yakında” adlı sinema filminde rol almıştır.

Adını duyduğumuz bir diğer yapım ise “Kara Sevda” adlı dizidir. Bu dizide Leyla karakterine hayat vermiştir. “Şahin Tepesi” dizisinde de yer almış olan oyuncu Mucize Doktor dizisinin önemli karakterlerinden bir tanesi olan Vuslat rolüne hayat vermektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu