Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Fatih Kimdir? Kaza Yapan Hasta

Mucize Doktor Fatih kimdir, Mucize Doktor Fatih gerçek adı ne, hangi dizide oynadı sorularının yanıtlarını merak edenler bu yazıyı sakın kaçırmayın!

MF Yapım’ın iddialı dizisi Mucize Doktor yeni sezonda yine bomba gibi. Geçtiğimiz bölümde Kıvılcım rehin alınmış, depoda çıkan patlama sonrası vefat ederken bebeği hayata tutunmuştu. Olaylı bölümün ardından Ali Vefa’nın bir süre görev yapmamasına karar verilmişti. Bu bölümde ise hastanede yeni hastalar diziye dahil oldu. Bunlardan biri de Fatih Alkanlı oldu.

Fatih Alkanlı, 50 yaşlarında, trafik kazasında yaralanmış bir hasta. Banu’nun hayatını kurtarmış, otelden çıktıktan sonra bir arabanın kasıtlı olarak üstlerine gelmesi sonrası yaralanmış. Fatih’in acilen ameliyat olması gerekince Banu imza veremez çünkü Fatih onun eşi değildir.

Mucize Doktor Fatih Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Tolga Yeter Mucize Doktor Fatih rolüne hayat vermektedir. Mu Menajerlik oyuncusu olan Tolga Yeter hem oyuncu hem yönetmen hem de öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. mucize doktor fatih kimdir resmi

4 Nisan 1978 tarihinde dünyaya gelen başarılı oyuncu Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır.tolga yeter resmi

Mucize Doktor dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan ve Fatih adlı bir hastaya hayat veren oyuncu, daha önce “Payitaht Abdülhamid” dizisinde zaptiye nazırı Şefik Paşa rolüne hayat vermiş olan oyuncu “Arka Sokaklar”, “Bir Yalnızlık Şarkısı”, “Veda – Atatürk”, “Gişe Memuru”, “Hayat Bilgisi”, “Gülbeyaz”, “Dadı”, “Tatlı Hayat” ve “Baba Evi” yapımlarında rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu