Kim Kimdir

Mucize Doktor Ferdi’nin Annesi Bakın Kim!

Mucize Doktor Ferdi’nin Annesi bu hafta çok konuşulacak bir anne. Mucize Doktor 40. bölümde yer alan Ferdi’nin annesine ise bakın hangi başarılı oyuncu hayat vermekte!

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor 40. bölümde SMA hastalığı nedeniyle zor anlar yaşayan Ferdi’nin ve ailesinin dramı seyirciyi duygulandıracak. Bir annenin evladı için döktüğü gözyaşları, yürek yakan sözleri ekran başındaki duygulandıracak.

SMA hastalarına yapılan vurgu nedeniyle şimdiden herkesin merakla beklediği Mucize Doktor 40. bölümde yer alan Ferdi’nin annesine ise bakın hangi oyuncu hayat vermekte!

Mucize Doktor Ferdi’nin Annesi Gerçek Adı Dizileri

Tuba Aydın Mucize Doktor Ferdi’nin Annesi rolüyle seyirciden tam not aldı. SMA hastalarınının dramını öylesine güzel canlandırdı ki izleyen herkes bu anlar karşısında duygulandı. Hani derler ya oynamıyor yaşatıyor diye Tuba Aydın bu rolü iliklerimize kadar hissettirdi.mucize doktor ferdinin annesi resmi

Peki Tuba Aydın kimdir, kaç yaşında, hangi dizide yer aldı, nereli sorularının yanıtları ile devam edelim.  Andaç Haznedaroğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu, BKM Filmin yapımcılığını üstlendiği “Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?” sinema filminde yer alan başarılı oyuncu Tuba Aydın, 5 Şubat 1984 tarihinde Erzurum’da dünyaya gelmiştir. Mu Menajerlik oyuncusudur.

Trakya Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Bölümü mezunu olan oyuncu, daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuar Tiyatro Bölümünde eğitimini tamamlamıştır.tuba aydin resmi

İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncusu olan Tuba Aydın, “Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?”  filminde  Hülya karakterine hayat vermiştir.

Yer aldığı tiyatro oyunlarında adından söz ettiren, 15 yıldır oyunculuk yapan, yönetmen kimliğiyle de tanınan güzel oyuncu, William Shakespeare’ in yazdığı Yücel Erten’in yönettiği “Hırçın Kız” adlı oyunda oynamaktadır.tuba aydin kim resmi

Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan Tolgahan Sayışman’ın başrolde oynadığı “Şampiyon” dizisinde rol almıştır. Aydın, dizide Erdal Özyağcılar’ın eşinin gençliğine hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu