Mucize Doktor Ferman Kim? Yasak Elma Dizisinden Transfer

Fox TV ekranlarında 2019 Eylül ayından itibaren yayınlayacağı, Mucize Doktor isimli dizinin cast çalışmaları neredeyse tamamlanmak üzere. Yakın zamanda önemli bir karakter olan Mucize Doktor Ferman karakterini canlandıracak oyuncunun kim olacağı da belli oldu.Mucize Doktor Ferman (Onur Tuna) Resmi

Bu yazımızda Mucize Doktor dizisi Ferman kim olduğunu ve bu karaktere hayat veren oyuncunun gerçek adını sizlerle paylaşırken, en son hangi projede yer aldığı açıklayacağız. Sakın bir yere ayrılmayın.

Kore dizisinden uyarlama olarak Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin Yapımcılığını Mf yapım yapacak. “The good Doctor” isimli Kore dizisinden uyarlama olarak çekilecek olan Mucize Doktor dizisi, şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Özellikle son zamanlarda yaptığı bomba transferler sayesinde, dizi hakkında beklentiler yükseldi.Mucize Doktor Dizisi Ferman (Onur Tuna) Resmi

Geçtiğimiz sezin Yasak Elma dizisinde Alihan karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz sezin diziden ayrıldığını daha önceki yazılarımız da duyurmuştu.

Uzun süredir, yakışıklı oyuncunun yeni sezonda hangi dizide oynayacağı merak konusu olmuştu. Hatta bir ara ismi Çukur dizisi ile anılsa da gerçekleri yansıtmadığını, yine buradan bizler duyurmuştuk. Şimdi sözlerimi uzatmadan Mucize dizisi Ferman olarak karşımıza çıkacak karakteri canlandıracak oyuncu kim olduğuna bakalım..

Mucize Doktor Dizisi Ferman Gerçekte Kim?

2019-2020 sezonunda Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Mucize Doktor isimli dizide Ferman karakterini canlandıracak oyuncunun gerçek adı, Onur Tuna’dır. Temmuz 1985 yılında Çanakkale de doğan yakışıklı oyuncuyu en son Yasak Elma dizisinde geçtiğimiz sezon izlemiştir.Fox Mucize Doktor Ferman (Onur Tuna)

Yengeç Burçlu olan Onur Tuna memur bir ailenin evladıdır.  Lisans eğitimini “Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi” bölümün de tamamlamıştır. İktisat fakültesinde sadece finans üzerine değil, üniversitenin imkanlarından yararlanıp sesi eğitme imkanı da bulmuştur. Ses konusunda eğitimler aldığı sırada oyunculuğa da merak salan Onur Tuna, “Müjdat Gezen Sanat ve Tiyatro Merkezinde” oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

Onuncu olmanın yanı sırada, fiziğini de kullanmayı bilen yakışıklı oyuncu Onur Tuna aynı zaman da Mankenlik de yapmıştır. Üniversitede aldığı ses eğitimleri sayesinde, kendisi sesine güvenen Onur, bir çok beste yapmış, kimisini de seslendirmiştir.

İlk defa televizyon karşısına ise 2011 yılında “Hayat Devam Ediyor” dizisinde “Sıraç Bakırcı” karakteri ile hemen dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Daha sonra 2014 yılında “Bi Küçük Eylül Meselesi” adlı sinema filminde “Atıl” karakterini canlandırmış ve ilk kez sinema filminde oynamıştır.yine aynı yıl, yani 2014 yılında “Filinta Bir Osmanlı Polisiyesi” ve devamında gelen yapımda yer almıştır.

2006 yılında ise “Cesur Yürek” dizisinde “Ömer” karakterini başarı ile canlandırmıştı. Bildiğiniz üzere en son geçtiğimiz yıl Yasak elma dizisinde boy gösteren Mankeni, oyuncu ve ses sanatçısı Onur Tuna, Yengeç burcu ve 1.95 boyundadır. 


Etiketler:
Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM