Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Ferman’ın Kardeşi Fatoş Kim? (Dilek Köse Kimdir?)

5 Aralık Perşembe günü Fox TV ekranlarına 13. bölümü ile gelen diziye Ferman’ın kardeşi karakteri dahil oldu. Mucize Doktor Ferman’ın Kardeşi Fatoş Kim? Hangi Oyuncu Canlandırıyor? (Dilek Köse) İşte detaylar.

Fox TV ekranlarında yakın zamanda başlamasına rağmen beklentilerin üzerine reyting alması ve izleyenlerin her bölümü iple çekmesi dizide yer alan oyuncuları da bir anda popüler oyuncular haline getirdi.Mucize Doktor Fatoş - Fermanın Kardeşi (Dilek Kose)

Ferman bildiğiniz üzere Ali Vefa’nın Berhayat hastanesine kabul edilme sürecinde nen çok karşı çıkan doktorlardan birisiydi. Hatta bu konuda yönetimle bile karşı karşıya kalmış ve izleyenler neden Ferman Ali’ya karşı duruyor. Neden ona destek olmuyor diye eleştirilerde bulunmuştu. Bugün o eleştirilerin bir nevi cevabı da ortaya çıkmış oldu. Ferman kardeşi ile parka gittiği gün kardeşine balon almak ister. Balonu alırken kardeşi koşar ve arabanın altında kalır. Bundan sonra düzelmeyince Ferman kendini suçlar. Düzelmesi için çabalasa da nafiledir. Kardeşi Fatoş abisine çorba yapmak istediği gün yanar. Ferman artık ona bakamaz hale gelmiştir. Bundan sonra onu bakım evine bırakır. Ara ara ziyaretlerine gider.

Mucize Doktor Ferman’ın Kardeşi Kim?

Daha önce ekranlarda yer almayan bir oyuncunun seçilmesi dizinin inandırıcılığını daha da artmıştır. 5 Aralık 2019 Perşembe günü yayınlanan Fox TV’nin popüler dizisinde Ferman’ın sırrı olarak kadroya Ferman’ın kardeşi Fatoş karakteri ile yeni bir oyuncu dahil oldu. Mucize Doktor Ferman'ın kardeşi - Dilek Köse

Ferman’ın kardeşi Fatoş olarak kadroya katılan ve daha önce kamera önünde hiç yer almayan oyuncunun gerçek adı Dilek Köse’dir. Daha önce TV karşısına çıkmaması nedeni ile hakkında kısıtlı bilgimizin olduğunu ama bu bilgileri maddeler halinde sizlere açıklamak istiyorum.

Dilek Köse Kimdir?

 • İnebolulu
 • 1995 doğumludur
 • 24 yaşındadır
 • İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümü mezundur
 • 1.65 boyun da ve 48 kg ağırlığındadır
 • Blacklist oyunculuk ajansına kayıtlı
 • Aktif olarak tiyatro oyunlarında yer alıyor
 • Lisans eğitimini 2013 yılında tamamlamıştır
 • en son rol aldığı tiyatro oyunu “kızgın damdaki kedi”
 • yaban ördeği oyunda yer almıştır
 • yüzme şan vokal eğitimi almış
 • sesi güzel
 • Piyano çalabiliyor

Dilek Köse - Dizi Oyuncusu

Dilek Köse’nin Resimleri

Mucize Doktor dizisinin 13. Bölümünde Doktor Ferman’ın otizmli ve aynı zamanda engelli kardeşi olarak Fatoş karakteri ile dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan genç oyuncu Dilek Köse’nin resimleri.

Ferman Kardeşi Fatoş’u Neden Sakladı

Ferman kardeşi Fatoş ile birlikte annesiz ve babası yaşarken kardeşinin Otizmli olmasını bir nevi kullanabilemez ve korkularının üstesinden gelmek için devamlı onu korkularını yenmeye zorlar. Ferman’ın kardeşi Fatoş da kaybolmak ve yalnız dışarı çıkma konusunda korkuları vardır. Mucize Doktor dizisi Ferman'ın kardeşi - Dilek Köse

Bir gün gene böyle korkular içinde Fatoş dışarı abisi Ferman’ın zorlaması ile okula giderken aracın çarpması ile ağır yaralanır. Tüm imkanları kullansalar da Fatoş artık tekerlekli sandalyeye mahkum kalır. Ferman bu olaydan sonra kendisini asla affetmez. Bu nedenle Ferman bu hatasını herkesten saklama gereği hissetmiştir.

Mucize Doktor Fatoş’un Geldiği Bölüm

Ferman’ın Engeli aynı zamanda otizmli kardeşi olarak Fatoş karakterinin kadroya katıldığı bölüm fragmanı hemen alt kısıma da verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu