Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Funda Kim? Bacağı Yaralanan Hasta

Mucize Doktor Funda Kim? Bacağı yaralanan ve narkoz istemeyen bir hasta olan Funda Mucize Doktor dizisine konuk olacak.

Her Perşembe saat 20:00’da ekranlara gelen Medyapım ve MF Yapım ortaklığıyla ekranlara gelen Onur Tuna, Taner Ölmez, Sinem Ünsal gibi oyuncuları kadrosunda yer aldığı Mucize Doktor dizisine 23. bölümde Funda karakteri damga vuracak.

Funda, bacağı yaralanan bir hasta olarak gelecek. İlginç olanı ise bacağına yapılacak tedavide narkoz istemeyecek. Bu zor durumda bakalım hastane ekibi ne yapacak? Mucize Doktor her perşembe saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında!

Mucize Doktor Funda Gerçek Adı Yaşı

Perşembe günlerinin fenomen dizisi Mucize Doktor dizisinde Funda rolüne hayat veren oyuncu Ebru Aytemur.

Ebru Aytemur kimdir, kaç yaşındadır, nereli, hangi dizide rol aldı sorularının cevaplarıyla yazımıza devam edecek olursam; Ebru Aytemur, 1 Ocak 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslı Management Agent & Management cast ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.ebru aytemur resmi

İlk olarak “Adanalı” adlı dizinin ikinci sezonunda rol almış olan oyuncu daha sonra “Kanıt” adlı dizide Melis karakterine hayat vermiştir.

Asıl çıkışını ise “Nizama Adanmış Ruhlar” adlı dizide yakalamıştır. Bu dizide canlandırdığı Elif karakteri ile hafızalara kazınan oyuncu “Nizama Adanmış ruhlar” adlı dizide tam dört sezon rol almıştır.

“sungurlar” dizisinde Elif karakteriyle seyirciyle buluşan oyuncu son olarak 2015 yılında “Beyaz Yalan” adlı dizide Ebru karakterine hayat vermiştir. Son olarak Atv’de yayınlanmakta olan “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde Züleyha’nın arkadaşı Nihan karakterine hayat vermiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu