Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Gülin Kim? Güneş’in Aşık Olduğu Sekreter Kim?

Mucize Doktor Gülin ile Güneş arasındaki yakınlaşma Gülin karakterini daha da önemli hale getirdi. Bu yazımızda dizide hastane sekreteri Gülin olarak karşımıza çıkan ve Güneş’in aşık olduğu kız olarak bilen karakteri ve oyuncuyu sizlere tanıtacağız.

The good Doctor isimli dizinin uyarlaması olarak Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren harika reytingler alması, dizinin bir uyarlama olmasından çıkartarak başlı başına bir dizi gibi gözükmesine neden oldu. Bu konuda dilimize uyarlayan ve senaryolaştıran ekibini çok büyük katkısının olduğu şüphe götürmez bir gerçek olduğunu söylemek isterim.Mucize Doktor dizisi Gülin - Güneş'in aşık olduğu hemşireMucize Doktor oyuncuları arasına, ilk günden itibaren dahil olan ancak bölüm oyuncusu olarak geri planda olduğunu düşündüğümüz Mucize Doktor dizisi Gülin ile Güneş arasında ki yakınlaşma bazı zamanlar çok komik anlara sahne oluyor.

Mucize Doktor Gülin Kimdir?

Dizi de kat sekreteri olarak karşımıza çıkan ve aynı katta görevli kat hemşiresi Güneş’in de dikkatini çeken karakter aslında gözü yükseklerde olan birisi. Ancak Güneş’in kimi zaman esprileri kimi zaman da ona karşı duyguyu aşkın büyüklüğünü gören Gülin, zamanla Güneş’i sevmeye başlayacak. Zaten büyük oranda tanıdığımız karakteri izlemeye devam edeceğiz. Gelin biz bu karaktere hayat veren güzel oyuncuyu tanıtalım.

=>Bu arada [mavibuton]Mucize Doktor Güneş[/mavibuton] kim olduğunu merak ediyorsanız tıklayınız.

Dizide Güneş’in aşık olduğu Gülin karakterine hayat veren güzel oyuncunun gerçek ismi Merve Bulut’dur. 1998 yılında hayata gözlerini açan güzel oyuncu şu an 21 yaşındadır. 59 kg ağırlığında ve 1.72 cm boyunda olan Merve bulut ilk defa kamera karşısına 2014 yılında “Bir Küçük Eylül Meselesi” isimli sinema filminde Emine karakterini canlandırması ile sektöre adım atmıştır.Mucize Doktor Gülin resmiMucize Doktor dizisinin Gülin‘i Merve Bulut, 2014-2015 yılları arasında iki sezon boyunca Maral isimli dizide Hamiş karakterini canlandırması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. En son 2017 yılında Yıldızlar Şahidim isimli dizide Mercan karakterini başarı ile canlandıran Merve, 2019-2020 sezonunda yıldızının parlamasını sağlayacak Mucize Doktor Gülin karakterine hayat vermeye devam edecek.

Merve Bulut’un Yer Aldığı Dizi Ve Filmler

  • 2019 – Mucize Doktor
  • 2017 – Yıldızlar Şahidim
  • 2015 – Maral
  • 2014 – Bir Küçük Eylül Meselesi

Yeni sezonda yer aldığı dizide yıldızı parlayan Merve Bulut’a başarılar dileriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu