Dizi Haberi

Mucize Doktor Kıvılcım Ölecek Mi?

Mucize Doktor Kıvılcım Ölecek mi? Kıvılcım bebeğini doğuracak mı? Soruları şu sıraları oldukça merak ediliyor. bugün aldığımız bir haber bizleri oldukça üzdü.

Mucize Doktor yeni sezona bomba gibi bir bölümle başladı. Kıvılcım hamileliğin 6. aya ulaşmasının yanın sıra Beliz’in kardeşini aldırdığını söyleyip uzun süre Beliz’i kandıran Kıvılcım bugün katil Raci’nin alı koyması sonrasında hastaneden kaçmak için Kıvılcım’ı rehin aldı.

Mucize doktor Kıvılcım ölecek mi resmi

Raci polis ve güvenlikten kaçmak için hastanenin kazan dairesinde saklanırken, kazan dairesinin patlaması sonucu Kıvılcım ağır yaralanacak. Peki Mucize doktor dizisi Kıvılcım ölecek mi? Kesin cevabı hemen alt kısımda verdik.

Mucize Doktor Kıvılcım Ölecek mi? Kesin Cevap

Mucize Doktor Kıvılcım karakterine hayat veren Özge Özder dizide ağır yaralandı. Dizinin fanları ise Kıvılcım’ın ölüp ölmeyeceğini merak ediyor. Aldığımız kesin bilgilere göre Kıvılcım ölecek. Zira Kıvılcım karakterine hayat veren Özge Özder yeni sezonda Kanal D ekranlarında başlayacak olan Sadakatsiz dizinin kadrosunda yer alacak. 

Mucize Doktor dizisi Kıvılcım ölecek mi resmi

Kıvılcım ayrıldıktna sonra Beliz’i zora sokacak yeni bir karakterin diziye dahil olması bekleniyor.

Mucize Doktor Kıvılcım Gerçekte Kimdir

Kıvılcım karakterini canlandıracak olan oyuncu Özge Özder; 1978 yılının Nisan ayının 1. günün de başkent Ankara da dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu İlkokul dahil olmak üzere Lise eğitimini Ankara ilinde tamamlamıştır.Mucize Doktor Kıvılcım (Özge Özder)

Kendisini oyunculuk üzerine geliştirmek isteyen Özge Özder 1996 yılında Bilkent Üniversitesi Konservatuvar bölümünü burslu olarak kazanmıştır.

Özge Özder’in yeni dizisi Ne?

Fox TV ekranlarında yeni sezonuna 17 Eylül Perşembe günü başlayan sevilen dizide beklenmeyen bir ayrılık yaşandı. Dizide Kıvılcım karakterine hayat veren Özge Özder ölerek diziden ayrıldı. Peki Özge Özder’in yeni dizi ne? Özge Özder yeni sezonda Kanal D ekranlarında Sadakatsiz dizisinin kadrosuna dahil oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu