Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Melodi Kimdir? Avukat Kız

Mucize Doktor Melodi kimdir, Mucize Doktor Melodi gerçek adı ne, kalp hastası olan avukat kız Melodi hakkında merak edilenlerin yanıtları dizilerle!

MF Yapım imzalı Taner Ölmez’in Ali Vefa rolüyle herkesten tam not aldığı Mucize Doktor dizisinde bu akşam Melodi karakteri dikkat çekti. Doktor Ferda’nın dikkatini çeken Melodi Hanım, avukattır, haftada 60 saat çalıştığı için çok yorgundur.mucize doktor melodi resmi

Grip olduğu şikayetiyle gelse de Doktor Ferda ayaklarının şiş olmasına dikkat edip çeşitli testler yaptırır. Demir ve Doruk’u da ilgilenmesi için yanına alıp Melodi’nin yanına muayeneye gider ama Melodi kalp ile ilgili duydukları sonrasında fenalaşır.

Mucize Doktor Melodi Gerçek Adı Dizileri

Güzide Çiğdem Akın Mucize Doktor Melodi rolüne hayat vermektedir. Daha önce “Beni Bırakma” dizisinde Defne rolüne hayat vermiş olan oyuncu Mucize Doktor dizisine konuk oyuncu olarak dahil olmuştur. Dizide Melodi adlı bir hastaya hayat vermektedir. guzide cigdem resmi

1998 yılında dünyaya gelen oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk mezunudur. 176 cm boyunda ve 57 kg ağırlığında olan Güzide Çiğdem Akın Beni Bırakma dizisinde Defne rolüyle beğeni kazanmıştır. Mucize Doktor dizisinde Melodi rolüne hayat vermektedir.

Güzide Çiğdem Akın Dizileri ve Filmleri (Mucize Doktor Melodi )

  • Mucize Doktor (Melodi) – 2020
  • Beni Bırakma (Defne) – 2018

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu