Magazin

Mucize Doktor Nazlı’nın Sevgilisi Bakın Hangi Oyuncu!

Mucize Doktor dizisinin sevilen Asistan Doktoru Nazlı’nın sevgilisi de merak konusu oldu. İşte Mucize Doktor Nazlı’nın Sevgilisi!

Mucize Doktor dizisinde Nazlı karakteriyle herkesin gönlünü fetheden güzel oyuncu Sinem Ünsal’ın sevgilisi de oyuncu. Bakın Nazlı’mızın gönlünü çalan o oyuncu kimmiş!

Şimdilerde Fox Tv ekranlarında Mucize Doktor dizisinin Nazlı’sı olarak dikkat çeken Sinem Ünsal’ın sevgilisi de bir oyuncu.sinem unsal resmi

Daha önce TV8 ekranlarında Kızım dizisinde Sevgi Öğretmen rolüyle de beğeni alan Sinem Ünsal’ın sevgilisi Kıvanç Kılınç. Sevgilisiyle bir tiyatro oyununda birlikte rol alan Ünsal, bu tanışıklığı aşka dönüştürmüş. 

İlişkimde gerçekten çok mutluyum! Benim bu kadar dengesiz çalışma koşullarımı kendi hayatına uydurduğu için ona şükran borçluyum.

diyerek de sevgilisini yere göğe sığdıramadı.sinem unsal resmi

İlk kez kamera karşısına 2017 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan “Siyah Beyaz Aşk” dizisinde “Gülsüm” karakterini canlandırması ile bu sektöre bir giriş yapan Sinem Ünsal’ın aksine ekran karşısında değil de sahnede olmayı tercih eden Kıvanç Kılıç son olarak Fox Tv ekranlarında “Kalbimdeki Deniz” dizisinde rol almıştır. “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde de rol alan oyuncu sosyal medya hesabından sevgilisi ile fotoğraflarını paylaşmakta. sinem unsal sevgilisi resmi

Rol aldığı bir diğer yapım ise TRT 1 dizisi olan “Diriliş Ertuğrul” dizisidir. Ayrıca “Filinta” dizisinde de rol almıştır. Sinem Ünsal aşk hayatıyla her ne kadar gündemde olmak istemese de sosyal medyada çiftin fotoğrafları sevenlerini mutlu etmekte. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu