Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Nihan Kimdir? Celal’in Kardeşi Nihan

Mucize Doktor Nihan karakterine hayat veren güzel oyuncu ve bilgilerini bu yazımızda sizler için hazırladık. Mucize Doktor dizisi Nihan karakteri ile Fox TV ekranlarında yer alan başarılı oyuncu hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda sizleri için hazırladık.

Fox TV’nin sevilen ve ilgi ile izleyene dizisi 49. bölümü ile ekrana geldi. Dizide iki düşman aile intikam duygusu ile silahları ateşlese de her iki aileden yaralananlar oldu. İlk olarak Cihangir ağır yaralanırken Cihangir’in adamı da Timur’u kolunda vurdu.

Mucize Doktor Nihan; Timur’un kızıdır. Aynı zamanda Mucize Doktor Celal karakterinin de kardeşi olan Nihan düşman ailenin oğlu Cihangir’e aşık olmuştur. Ancak bunu kimseye söyleyemese de hastanede Nihan’ın bu sırrı açığa çıkacak. Celal ise kardeşi Nihan’i darp etmek isteyecek.

=> Mucize Doktor dizisi Oyuncuları tam listesini görebilmek için tıklayınız.

Mucize Doktor Nihan Kimdir

Mucize Doktor Nihan (Zeynep Elçin) Resmi

Mucize doktor dizisinde Celal’in kardeşi Timur’un kızı olarak Fox TV ekranlarında Nihan karakterine hayat verecek oyuncunun gerçek adı Zeynep Elçin’dir. En son Kimse Bilmez Duygu karakterini canlandıran başarılı oyuncu 16 Şubat 1990 yılında Gaziantep ilinde hayata gözlerini açmıştır.

Zeynep Elçin Kimdir

16 Şubat 1990 yılında Gaziantep de hayata gözlerini açan Zeynep Elçin şu an 31 yaşındadır. 2015 yılında “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizisi ile ilk kez kamera karşısına çıkmıştır. “Şeref Meselesi” dizisinin ardından “Aşk ve Günah” adlı dizide Beren rolüne hayat vermiştir.

Mucize Doktor dizisi Nihan (Zeynep Elçin) Resmi

“Göç Zamanı” dizisi ile yeniden ekranlara gelen Elçin, bir gençlik dizisi olan “Rüzgarın Kalbi” dizisinde Sibel rolünü canlandırdı. 2017 yılına geldiğimizde “Kırlangıç fırtınası” dizisinde Ülfet karakterinin gençliğine hayat vermiştir.

Geçtiğimiz yıl Savaşçı dizisinde Yıldız karakterini başarı ile canlandıran Zeynep Elçin en son Kimse Bilmez kadrosun da Eczacı Duygu karakterine hayat vermiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu