Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Nil Kim? Gerçek Adı Bilgileri

Mucize Doktor Nil kim? Kaç Yaşında? Reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor’a yeni konuk oyuncu! Mucize Doktor Nil karakteriyle diziye dahil olan oyuncu bakın kim çıktı!

Taner Ölmez’in baş rol oyuncusu olduğu her Perşembe Fox Tv ekranlarında yer alan Mucize Doktor dizisinde yeni hastalar bu bölümde adından söz ettirecek.

Nil de hastaneye gelen hastalardan biri. Hastalığa çözüm noktasında Ali ve Nazlı karşı karşıya kalacak. Nil ise tatlı halleriyle dizinin hayranlarından tam not alacak. Peki Mucize Doktor Nil karakteri ile ekranlara gelen oyuncu kimdir? İşte ayrıntılar!

Mucize Doktor Nil Gerçek Adı Yaşı

Perşembe günlerinin fenomen dizisi Mucize Doktor dizisinde Nil karakterine hayat veren güzel oyuncu Serra Pirinç. Şu an 23 yaşında olan güzel oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları ise yazımızın devamında sizleri bekliyor. 

Mucize Doktor dizisi Nil karakterine hayat veren oyuncu, en son bizim Hikaye dizisinde Müjde karakterine hayat vermişti. Şu an kalıcı olarak her hangi bir dizide rol oynamadığını ama yakında önemli dizilerde yer almasını bekliyoruz.

Serra Pirinç Kimdir? Kaç Yaşında?

1997 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan güzel oyuncu 23 yaşındadır.serra pirinc resmi İkizler Burcu olan Serra Pirinç, henüz oyunculuk kariyerine yeni başlamış olsa da dönemin popüler dizileri arasında yer alan diziler ile başlamış ve Fox TV ekranlarında yayınlanmış olan kadrosunda Hazal Kaya’nın yer aldığı “Bizim Hikaye” dizisinde Müjde karakterine hayat vermiştir.serra pirinc resmi

Daha sonra TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan “Vuslat” dizisinde Ceylan karakteri ile ekranlara gelmiştir. Güzel oyuncu Rezzan Çakır castinge bağlı olarak çalışmaktadır. Asıl adı Aleyna Serra Pirinç’tir.

Serra Pirinç Oynadığı Diziler

  • Bizim Hikaye (Müjde) – 2017/2019
  • Vuslat (Ceylan) – 2019
  • Mucize Doktor (Nil) – 2020

Mucize doktor dizisinde manikür yaptırdığını ama eli enfeksiyon kaptığını söyleyip gelen hasta olarak Nil karakterine hayat vermektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu