Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Oyuncuları, Kadrosu Ve Karakterleri Tüm Kadro

Fox TV ekranlarında eylül ayında ekranlarda olacak olan Mucize Doktor oyuncuları netleşmeye başladı. The good Doctor isimli dizinin uyarlaması olacak olan harika bir dizi 2019-2020 yılında reytinglere damgasını vuracağını düşünüyoruz.

Henüz cast çalışmaları tam olarak sonuçlanmadığını ama Temmuz ayı içerisinde eksik olan oyuncularında tamamlanması ile birlikte Temmuz ayı bitmeden ilk bölümün çekimlerine başlanacak.

Yeni dizi olması nedeni ile sezona erken start verilecek olan Kore dizisi uyarlaması The Good Doctor isimli dizinin, dilimize ve kültürümüze uyarlamasını ise Pınar Bulut ile Onur Koralp’in yapacağı, yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan’ın yapacağı mucize doktor oyuncu kadrosu kimlerden oluştuğu hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

Mucize Doktor Oyuncuları Tüm Kadro

Fox TV de yayınlanacak olan dizinin baş rol oyuncusu, o dizinin vitrinidir. Baş rol oyuncusu olması için yakın zamana kadar Şükrü Özyıldız’ın ismi geçmekte iken, Mf yapım baş rol oyuncusu olarak Taner Ölmez ile anlaşıldığını duyurdu.Mucize Doktor Oyuncu Kadrosu Kapak Resmi

Kore yapım olan The Good Doctor isimli dizide yer alan baş rol oyuncusu ile Taner Ölmez’in benzerliği, dikkatlerimizden kaçmadı. Şu an için ismi belli olan oyunculardan başlayarak anlatalım.

 • Taner Ölmez (Mucize Doktor Ali)

Mucize Doktor Baş Rol Oyuncusu (Taner Ölmez)

9 ağustos 1986 yılında İstanbul da dünyaya gelen genç oyuncu, oyunculuk üzerine “İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü” başarı ile tamamlamıştır.  Kendisini Medcezir isimli dizideki Mert karakteri ile hafızalara kazınmıştır. Yakın zamanda Show TV ekranlarında yayınlanan, Yüz Yüze dizisinde Aleko karakterini canlandırmıştır. 

 • Onur Tuna (Ferman)

Mucize Doktor isimli dizide Ferman karakterini canlandıracak oyuncunun gerçek adı, Onur Tuna’dır. Temmuz 1985 yılında Çanakkale de doğan yakışıklı oyuncuyu en son Yasak Elma dizisinde geçtiğimiz sezon izlemiştir.Fox Mucize Doktor Ferman (Onur Tuna)

Yengeç Burçlu olan Onur Tuna memur bir ailenin evladıdır.  Lisans eğitimini “Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi” bölümün de tamamlamıştır.

 • Sinem Ünsal (Nazlı)

En son kendisini TV8 ekranlarında yayınlanan Kızım isimli dizide öğretmen Sevgi olarak karşımıza çıkmıştı. Kızım dizisinin final yapmasından sonra Sinem Ünsal’ın yeni dizisi ne olacağı, sevenleri tarafından oldukça merak ediliyordu. Yeni Sezonda Fox TV ekranlarında Nazlı olarak izleyeceğiz.Mucize Doktor Nazlı (Sinem Ünsal) ResmiSinem Ünsal İlk kez kamera karşısına 2017 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan “Siyah Beyaz Aşk” dizisinde “Gülsüm” karakterini canlandırması ile bu sektöre bir giriş yaptı.

 • Reha Özcan (Adil)

Ragıp Reha Özcan 1965 senesinin Temmuz ayının 5. gününde dünyaya gelmiştir. Bingöl de dünyaya gözlerini açan oyuncumuz, ilk öğrenimini Bingöl de tamamladıktan sonra ailesi ile birlikte İstanbul’a geldi.Mucize Doktor Adil (Reha Özcan) Resmi

Lise eğitimini “Kartal Anadolu” lisesinde tamamlayan Reha, lisans eğitimini ise “Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde” tamamlamıştır.

 • Murat Aygen (Tanju)

Mucize Doktor Tanju olarak yakında Fox TV ekranlarında izleyeceğimiz yakışıklı oyuncunun gerçek adı Murat Aygen Ekim 1971 yılında Diyarbakır da dünyaya gelen oyuncumuz akrep burcudur.Mucize Doktor Dizisi Tanju (Murat Aygen) Resmi

Oyunculuk üzerine “Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı” alanında lisans eğitimi almıştır.

 • Özge Özder (Kıvılcım)

Kıvılcım karakterini canlandıracak olan oyuncu Özge Özder; 1978 yılının Nisan ayının 1. günün de başkent Ankara da dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu İlkokul dahil olmak üzere Lise eğitimini Ankara ilinde tamamlamıştır.Mucize Doktor Kıvılcım (Özge Özder)

Kendisini oyunculuk üzerine geliştirmek isteyen Özge Özder 1996 yılında Bilkent Üniversitesi Konservatuvar bölümünü burslu olarak kazanmıştır.

 • Korhan Herduran (Güneş)

Birbirinden kaliteli oyuncuları kadrosuna katan yapım, diziye son olarak Güneş karakterine hayat verecek olan oyuncunun kim olacağını netleştirdi. Gelin biz de bu yakışıklı oyuncunun kim olduğunu açıklayalım.Mucize Doktor Güneş (Korhan Herduran)

Eylül ayı itibari ile Fox TV ekranlarında ilk bölümü ile karşımızda olacak olan dizide Güneş karakterine Korhan Herduran’dır. 1988 Antalya doğumlu ve 31 yaşında olan Korhan, Müjdat Gezen Sanat merkezinde Tiyatro eğitimleri almış, ilk olarak 2010 yılında Saklı hayatlar isimli sinema filmi ile kamera önü oyunculuğuna başlamıştır.

 • Hayal Köseoğlu (Açelya)

Fox TV de 2019-2020 sezonunda karşımıza çıkacak olan oyuncunun gerçek ismi Hayal Köseoğlu’dur. Hayal Köseoğlu; 26 Mayıs 1992 senesinde İstanbul da dünyaya geçmiştir. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul da tamamlamıştır. Oyuncumuz, henüz daha ilkokula başlamadan 6 yaşında  Türkiye’nin sevilen dizilerinden olan “Ruhsar” dizisinde rol almıştır.Mucize Doktor dizisi Açelya (Hayal Köseoğlu) Resmi

Oyunculuk üzerine üniversite öğrenimini yine İstanbul da bulunan “Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama bölümünden” mezun olmuştur.

 • Fırat Altınmeşe (Demir)

Mf yapımın yapımcılığını üstlendiği dizi de Demir karakterine hayat verecek olan oyuncunun gerçek ismi Fırat Altunmeşe’dir. 1 ocak 1990 senesinde İstanbul da dünyaya gelmiştir. Yakışıklı oyuncu, ünlü türkücü İzzet Altunmeşe’nin 3 evladından birisidir.Mucize Doktor Demir (Fırat Altunmeşe) Resmi

Yakışıklı oyuncunun bir abisi bir kız kardeşi vardır. İlk orta ve lise öğrenimini İstanbul da tamamladıktan sonra, üniversite eğitimi için yine İstanbul da bulunan “İstanbul bilgi üniversitesi sinema ve televizyon” bölümünden mezun olmuştur.

 • Hazal Türesan (Beliz)

Doktor Beliz karakterine hayat verecek olan güzel oyuncunun gerçek ismi Hazal Türesan’dır. Hazan en son Star TV ekranlarında Utc kadrosunda Ceren karakterine hayat vermişti.Mucize Doktor Dizisi Beliz (Hazal Türesan) Resmi

Aynı şekilde 2018 yılında Fazilet Hanım ve Kızları isimli dizinin kadrosunda da yer almayı başaran, kızıl saçları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Hazal Türesan, 1985 Ankara doğumludur. 1.70 cm boyunda ve 50 kilo gram ağırlığında olan Hazan, düzenli spor yapmakta ve güzelliğini disiplinli spor yapmasına borçlu diyebilirim.

 • Bihter Dinçel (Selvi)

Dizide Selvi karakterine hayat verecek isim Bihter Dinçel’dir. Tam adı Bihter Özdemir Dinçel’dir. Bihter Dinçel; 12 Mart 1982 yılında Diyarbakır ilimiz de hayata gözlerini açan başarılı oyuncu, BKM Mutfak Atölye de oyunculuk üzerine eğitim ve pratik almıştır.Mucize Doktor Dizisi Selvi (Bihter Özdemir Dinçel)

Şu an 37 yaşında olan Zeynep, ilk defa kamera karşısına TRT 1 ekranlarında 2004 yılında Avrupa Yakası isimli dizide Zeynep Hacer Aksoy karakteri ile sektöre adım atmıştır.

 • Merve Bulut (Gülin)

Dizide Güneş’in aşık olduğu Gülin karakterine hayat veren güzel oyuncunun gerçek ismi Merve Bulut’dur. 1998 yılında hayata gözlerini açan güzel oyuncu şu an 21 yaşındadır.Mucize Doktor dizisi Gülin - Güneş'in aşık olduğu hemşire 59 kg ağırlığında ve 1.72 cm boyunda olan Merve bulut ilk defa kamera karşısına 2014 yılında “Bir Küçük Eylül Meselesi” isimli sinema filminde Emine karakterini canlandırması ile sektöre adım atmıştır.

Mucize Doktor Oyuncusu Teklif Gidenler

Gökçe Akyıldız (Kabul etmedi)

Kendisine teklif gitti. İlk etapta kadroda yer alacağı açıklansa da son anda kadroda yer alamayacağı ortaya çıktı.

20 Ekim 1992 yılında Sinop ilin de hayata gözlerini açan güzel oyuncu yakın zamana kadar Kırgın Çiçekler isimli dizide başarı ile rol almış ama doğum yapması nedeni ile kısa süreliğine sektörden ayrılmıştı. Baş rol oyuncusu Taner Ölmez ile birlikte Medcezir isimli dizide birlikte rol almıştı.Mucize Doktor Oyuncuları Arasına Katılan Gökçe Akyıldız

Şu an 27 yaşında ve bir çocuk annesi olan Gökçe Akyıldız ilk defa kamera karşısına 2002 yılında geçti. Adını duyurması ve popüler bir oyuncu olması ise 2007 yılında “Parmaklıklar Ardında” isimli dizi sayesinde olmuştur. Fatih Harbite ve Kırgın Çiçeklerde rol alan güzel oyuncu 2 Temmuz 2017 yılında dünya evine girdi.

Muzice Doktor Yapımcı Yönetmen Başlangıç Tarihi

 • İlk bölümü : 12 Eylül Perşembe
 • Yaayın Kanalı : Fox TV
 • Yapım Mf Yapım
 • Uarlama: The good Doctor
 • Uyarlayan (Senaryo): Pınar Bulut ile Onur Koralp
 • Yönetmen: Yusuf Pirhasan

Muzice Doktor Yeni Gelen Oyuncular

Fox TV’nin sevilen dizisi beklentilerin çok üzerinde reytingler aldı. Dolayısı ile diziye yeni isimler de katılmaya başladı. Bu konuda sizleri bilgilendirmek adına diziye yeni katılan oyuncuları da bu kısımda sizlere açıklamaya devam edeceğiz.

 • Melis Gürhan (Duygu)

Patoloji Bölümünde Ali’nin yanındaki kız Duygu karakterine hayat veren oyuncu Melis Gürhan’dır. Temmuz 1994 yılında Adana ilimiz de hayata gözlerini açan güzel oyuncu Aslan burcudur. Lise eğitimi dahil doğduğu şehir de alan Melis Gühan, oyunculuk üzerine lisans eğitimini “Akdeniz Üniversitesi Tiyatro” alanından mezun olduktan sonra ilk başta tiyatrolarda görev aldı.mucize doktor dizisi melis gurhan resmi İlk kamera karşısına geçtiği dizi ise “Dila Hanım” isimli dizidir. Bu dizide “Azime” karakterini canlandırması ile dizi sektörüne de adım atmıştır.

 

 • Hakan Kurtaş (Doruk)

Mucize Doktor Doruk Resmi

. Son zamanlarda önemli yapımlarda adını duyduğumuz oyuncunun gerçek adı Hakan Kurtaş‘dır. 1988 yılında hayata gözlerini açan yakışıklı oyuncu aslen İzmirlidir. Oyunculuk üzerine Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünü tamamlamıştır.

Mucize Doktor oyuncuları arasına yeni katılan isimler belli oldukça eklemeye devam ediyoruz.


 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu