Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Veli’nin Annesi Bakın Kim!

Mucize Doktor Veli’nin Annesi kimdir, Mucize Doktor Veli’nin Annesi gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı sorularınızın yanıtları yazımızda sizlerle!

MF yapım imzalı Fox Tv ekranlarında her Perşembe yayınlanan reyting tablosunda adını başarı ile yazdıran Mucize Doktor dizisinde yeni bölümde Veli Uzunöz adında bir hasta bölüme damga vurmakta.mucize doktor velinin annesi resmi

Veli, 33. kattan düşmesine rağmen hayatta kalmayı başarmıştır. Temizlik işçisi olan Veli, evine ekmek götürme derdindedir. İş kazası sonrası hastaneye alındığında mucize hasta olarak adlandırılır.

Basının da büyük ilgi duyduğu bu vakayı çözme konusunda Nazlı çok isteklidir. Veli’nin annesi de gelip oğlunun baş uzunda gözyaşı döker, ekmek parası için gitmişti evladım diye ağlar. Bu duygusal anlarda izlediğimiz oyuncu bakın kim!

Mucize Doktor Veli’nin Annesi Gerçek Adı Dizileri

Şirin Ergüven Hamşioğlu Mucize Doktor Veli’nin Annesi rolüne hayat vermektedir. Daha önce Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Gülperi” dizisinde Hacer rolüne hayat vermiştir.sirin erguven hamsioglu resmi

Mu Menajerlik oyuncusu olan Şirin Ergüven Hamşioğlu, Ankara doğumludur. Mehmet Emrah Hamşioğlu ile evli olan oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.

Adana Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü’nde çalışmış olan oyuncu, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

Şirin Ergüven Hamşioğlu Dizileri ve Filmleri (Mucize Doktor Veli’nin Annesi)

  • Mucize Doktor (Veli’nin Annesi) – 2020
  • Gülperi (Hacer) – 2018
  • Farklı Desenler  – 2010
  • Arka Sokaklar – 2008

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu