Haberler

Müge Anlı İle Tatlı Sert Yeni Sezon Başlama Tarihi (2019) Belli Oldu

Atv ekranlarında sır perdelerini aralayan ve rakipsiz bir program ile reyting rekorları kıran sevilen programın yeni sezonda bir çok konuyu aydınlatması beklenirken Müge Anlı tatlı set yeni sezon ne zaman başlayacak diye bizlere de bir çok sorular geliyordu. Bugün itibari ile fenomen programın başlama tarihi belli oldu.

Müge Anlı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

18 Ağustos 2008 yılında ilk bölümü ile karşımızda olan hem araştırma hem de sonucu ulaşma noktasında rakiplerine kıyasla oldukça başarılı bir performans gösteren Araştırmacı gazeteci Müge anlı ATV’nin sabah kuşağında bir çok sır perdesini geçtiğimiz sezon aralamayı başardı. Ancak bunlar arasında gündeme bomba günü düşen Palu cinayetini çözmesi ile ülkede olayın gerçek yüzünü duyanlar kulaklarına inanamadılar.

Bir eniştenin yaptıkları ve sonrasında gelen eziyet, işkence ve daha neler neler olduğunu yine geçtiğimiz sezonda Müge Anlı sayesinde öğrendik. Sadece Cinayet konularına değil akrabasını kaybedenlerin de aileleri ile buluşturmayı gene başardılar. Yeni sezonda yine yardıma muhtaç olan insanların çözülemez dedikleri olayların peşine düşecek.Müge Anlı İle Tatlı Sert yeni Sezon Başlama tarihi görseli

Hazır yeri gelmişken sunucumuz bu yaz tatil yapmadı ve ATV ekranlarında bir yarışma programı sundu. Bizim gözümüzdeki imajına olumsuz yansıması olduğunu düşünüyorum. Bu da benim bir eleştirim olsun. Son sözlerimi söylerken 2019-2020 sezonunda ATV ekranlarının sabah kuşağında karşımızda olacak olan Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Eylül de başlayacak.

Bu arada Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuruda bulunup, sorunuzu çözmek isterseniz yayın esnasında verilen telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Müge Anlı başvuru telefonları

Canlı Yayın Telefonları: 

0212 639 42 63

0212 639 50 17

Müge Anlı Whatsaap Numarası

0535 365 52 52

 

 

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı