Oyuncu Kadrosu

Muhteşem İkili MKC Kim? Gerçek Adı Nedir? Kaç Yaşında?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Muhteşem İkili dizisi Mkc kimdir, Muhteşem İkili Mkc’nin gerçek adı nedir, kaç yaşında, sevgilisi kim sorularının yanıtları yazımızda sizlerle.

Muhteşem İkili Mkc Kimdir? Mkc’nin Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Çok yakında başlayacak olan Muhteşem İkili dizisinde Mkc Avurpa’da çalışan ve çalışkanlığı, zekasıyla popüler bir polistir. Kendisine verilen her işi en iyi şekilde yapma gayreti içinde olan Mkc, Yağmur’u deliler gibi sevse de davranışlarıyla onu çileden çıkarmıştır. Bu nedenle de eşi Yağmur ondan ayrılmak istemiştir.

Doğal beslenmeye dikkat eden, çevresindeki her şeyi kontrol etmek isteyen Mkc’nin asıl adı Mustafa Kerim Can ama herkes ona hitap ederken kısaltma kullanıyor.

Barca ile karakterleri tamamen zıt olsa da verilen görevi yapmak zorundalar. Mkc’nin bir türlü anlaşamadığı Barca ise bunun üstüne bir de kız kardeşi Nilüfer’e göz koyunca Mkc çileden çıkacak.

Muhteşem İkili MKC’nin gerçek adı Kerem Bursin. Kerem Bursin kimdir hakkında bilgileri aktaracak olursak; başarılı oyuncu 1987 doğumlu. İstanbul’da dünyaya gelen Bursin, oyunculuk üzerine eğitimini ise Amerika’da almıştır. [mavibuton]Muhteşem İkili Barca[/mavibuton] kim hangi oyuncu canlandırdığını merak ediyorsanız tıklayınız.muhteşem ikili mkc kim kerem bursin resmi Müzik konusunda ilgili olan oyuncu henüz lisede öğrenci iken yakın arkadaşlarıyla bir araya gelip bir müzik grubu kurmuşlardır. Teksas’ta konser vermiş olan bu grubun bir üyesi olan Bursin, Boston’da bulunan Emerson Koleji mezunudur. Buradan mezun olduktan sonra yapımcı Roger Corman’ın dikkatini çekmeyi başarmış ve oyunculuk yapması için teklifte bulunmuştur.

Bunun üzerine eğitim almaya karar veren Bursin hemen Los Angeles’a taşınmış ve eğitim almaya başlamıştır. Kuzeni eveleneceği için Bursin’i İstanbul’a davet etmiş.

İstanbul’a düğüne gelen oyuncu Gaye Sökmen ile de bu düğünde tanışmış. Gaye Sökmen Ajans’a kayıt olan Bursin daha sonra Türkiye’ye yerleşmiştir.

İlk olarak 2013 senesinde Güneşi Beklerken adlı dizide Kerem rolüyle seyirciyle buluşan başarılı oyuncu daha sonra ulan İstanbul dizisinde rol almıştır. Unutursam fısılda adlı sinema filminin ardından Şeref Meselesi dizisinin Yiğit’i olarak karşımıza çıkmıştır.

Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisinde Ali ile dikkatleri üzerine çeken Bursin Can Feda adlı filmde rol amıştır. Blu Tv’nin sevilen dizisi Yaşayamayanlar dizisinde Dimitry’e hayat veren oyuncu İyi Oyun adlı filmde de Rüzgar karakterine hayat verecek. 

Muhteşem İkili MKC Yaşı-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

31 yaşında olan oyuncunun sevgilisi Serenay Sarıkaya. 179 cm boyunda ve 71 kg ağırlığında. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu