Oyuncu Kadrosu

Muhteşem İkili Oyuncuları Gerçek İsimleri Ve Yeni Gelen Oyuncular

Kalan d ekranlarına 1 Kasım Perşembe günü başlayacak olan Muhteşem ikili oyuncuları kimler olduğunu bu yazımızda tek tek tanıtacağız. Muhteşem İkili Oyuncuların gerçek isimleri ve daha önceki oynadığı dizi ve filmler hangileri olduğu ve nereli oldukları gibi belli başlı bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

Muhteşem İkili Oyuncuları Kim Kimdir?

TMC şirketinin yapımını üstlendiği, Erol Avcı’nın yapımcısı olduğu, yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun’un yer aldığı, senaryosunu Emre Özdur Uygulayıcı ile Başar Başaran’ın yazdığı ve Kanal d ekranlarında yayınlanacak olan Muhteşem İkili oyuncuları kimler olduğunu gelin hep birlikte bakalım.  

Muhteşem İkili MKC (Mustafa Kerim Can) ⇒ MKC’nin gerçek adı Kerem Bursin’dir. Kerem Bursin kimdir hakkında bilgileri aktaracak olursak; başarılı oyuncu 1987 doğumlu. İstanbul’da dünyaya gelen Bursin, oyunculuk üzerine eğitimini ise Amerika’da almıştır.muhteşem ikili mkc kim kerem bursin resmi

İlk olarak 2013 senesinde Güneşi Beklerken adlı dizide Kerem rolüyle seyirciyle buluşan başarılı oyuncu daha sonra ulan İstanbul dizisinde rol almıştır. Unutursam fısılda adlı sinema filminin ardından Şeref Meselesi dizisinin Yiğit’i olarak karşımıza çıkmıştır. [mavibuton]Muhteşem İkili mkc[/mavibuton] kim olduğunu daha detaylı olarak görmek için tıklayınız.

Muhteşem İkili Barca (Mert Barca) ⇒ Barca’nın gerçek adı İbrahim Çelikkol’dur. Peki İbrahim Çelikkol kimdir gelin birlikte bakalım. Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisinde Ferhat karakterine hayat vermiş olan İbrahim Çelikkol, 1982 yılında İzmit’te dünyaya gözlerini açmıştır. Profesyonel modellik de yapmış olan oyuncu basketboldaki başarısıyla da adını duyurmuştur.su ve ateş ibrahim çelikkol resmiBasketbola veda eden ünlü oyuncu, 2012 İffet adlı televizyon dizisiyle dizi sektörüne adım atmıştır. Fetih 1453 adlı sinema filmiyle de seyirciden tam not almıştır. Ayper ve Süheyl Çelikkol çiftinin oğlu İbrahim Çelikkol, Mihre Mutlu ile 2017 yılında evlenmiştir.

Muhteşem İkili Nilüfer ⇒ Yüksel amirin’in gerçek adı Zafer Algöz‘dür. Ağustos 1961 yılında Kars ilimizde hayata gözlerini açan usta oyuncu şu an 57 yaşında ve başak burcudur. Daha 14 yaşında iken Bursa da açılan Tiyatro kursuna katılarak bu sektöre çocuk yaşta katılmıştır.Muhteşem ikili yüksel amir (zafer algöz) resmi1985 yılında Ankara Devlet Tiyatrosundan mezun olup bu sektörde tahsilli bir oyuncu haline gelen Zafer Algöz, 1989 yılından itibaren devlet sanatçısı olarak çalışmaya başlamıştır.

Muhteşem İkili Nilüfer ⇒ Nilüfer’in gerçek adı Özge Gürel’dir. Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan Börü dizisinde Gökçe Demir adlı bir pilota hayat veren oyuncu hakkında detayları sizlerle paylaşamaya devam edecek olursak;  1987, İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu aslen Silivrili. Lise yıllarında Silivri’de eğitim alan oyuncu, Beykent Üniversitesi Ticaret Bölümü nü kazanmasına rağmen bu bölümde eğitimini tamamlamamıştır.Özge Gürel Resmi 2Oyunculuk konusunda eğitim alan Özge Gürel, kamera karşısına Kızım Nerede adlı dizi ile geçmiştir. Kızım Nerede adlı dizide Zeynep karakteri ile seyirciyle buluşan oyuncu daha sonra muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almıştır. Huzur Sokağı adlı dizide Melisa karakterine hayat vermiş olan oyuncunun yıldızının parladığı dizi ise Medcezir dizisi olmuştur.

Muhteşem İkili Yağmur (MKC’nin Eşi) ⇒ Yağmur’un gerçek adı Öykü Karayel’dir. Ağustos 1990 doğumlu olan oyuncunun doğum yeri ise İstanbul. Sanatçı Can Bonomo ile evli olan oyuncu 155 cm boyunda. Kendisi gibi oyuncu olan ikiz kardeşi Ezgi Karayel ile o kadar benziyorlar ki ayırt etmek oldukça zor :D Altın Portakal En İyi Kadın Oyuncu dalında aday olan Öykü Karayel, Kenter Tiyatrosu’nda oyunculuk üzerine eğitim almıştır. muhteşem ikili yağmur kim öykü karayel resmi

“Kuzey Güney” dizisinde canlandırdığı Cemre karakterine hayat vermiştir. 2014 yılında “Kara Para Aşk” dizisinde İpek karakterini canlandırmıştır. “Bulantı” adlı sinema filminin hemen ardından “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisinde Dilruba Hatun’a hayat vermiştir.

Muhteşem İkili Konusu

Mert Kerem Can yani MKC başarılı bir komiserdir. Aynı zamanda Mert Barda da Emniyet teşkilatında ismin duyurmuş ve uyuşturucu tacirlerine göz açtırmamaktadır. Her ikisi de birbirinden fazla haz etmez ve mümkün mertebe bir araya gelmek istemeseler de son operasyonda ortak düşman kazanınca birlikte çalışmaya başlayacaklar. Barca cesareti ile MKC’nin zekası bir araya gelince karşılarındaki suçlu şebekesi kaçacak yer arayacak.Muhteşem İkili oyuncuları dizi kapak resmi Diğer yandan Barca yakın zamanda kaybettiği eşini hala unutamazken MKC ise çok sevdiği halde anlaşamadıkları için ayrıldığı eski eşini hala unutamaz ve aklı hep ondadır. Bu ikili düşmanlarla mücadele eden aksiyon sahnelerinin yanı sıra komik anları ile bizleri hem güldürecek hem de nefeslerimizi tuttuğumuz sahneler ile hayran bırakacak harika bir dizi bizleri bekliyor.

Muhteşem İkili 1. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu