Muhteşem İkili Sadri Kim? (Köpek Sadri) Barca İle Mkc’nin Hocası Kimdir? Oyuncunun Gerçek İsmi Ne? En Son Nerede Oyandı?

Kanal ekranlarında geçtiğimiz günde 1 Kasım Perşembe günü başlayan ve oldukça iyi tepkiler alan Muhteşem ikili oyuncuları arasına yeni isim dahil oldu. Bu isim Muhteşem ikili Sadri karakterine hayat verecek ve Muhteşem ikili köpek Sadri olarak da adını sıkça duyacağımız karakterin önce belli başlı özelliklerinde bahsedeceğiz. Yani nasıl bir karakter izleyeceğiz? Son olarak da Sadri karakterine hayat veren oyucunun gerçek ismi ne olduğunu ve en son hangi dizide oynadığını bu sayfada detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Muhteşem İkili Köpek Sadri Kim? (Barca İle Mkc’nin Hocası)

1 Kasım Perşembe reytinglerinde beklenen bir değer ile giriş yapan ve ilk sınavına 4.3 total reyting ile giriş yapmayı başarabilen Kanal D’nin yeni dizisi Muhteşem İkili oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. İlk bölümden izlediğimiz kadarı ile Barca ile Mkc aslında bir birine rakip polislik mesleğinin iki ayrı ucunda yer alıyor. Ancak bunları yetiştiren ve Emniyet teşkilatı kadrosuna bir nefer polis olarak eğiten kişi Muhteşem ikili Sadri karakteri ile dizi kadrosuna gelecek bölümden itibaren dahil oldu. Muhteşem ikili oyuncu kadrosu (tam kadroyu) tek başlık halinde görmek için tıklayınız.

İlk bölümden bizlerde dizinin bıraktığı ve aklımızda kalan Barca’nın sorumsuz biri olduğu kadar cesur ve işinde kahraman kesilen ve eski bir emniyet müdürünün oğlu yaralı bir aşık ve işinden dolayı eşini kaybetmiş ve acıları ile yaşamaya çalışan bir polis figürü önümüze kondu. Diğer yandan Murat kerim can komiseri canlandıran yani namı değer Mkc ise kendisini komiserlikten ve sokak kovalamacadan uzak ve işin merkezinde ve beyin takımında görmek istediğini ama bunu gerçekleştiremediği yanı sıra sokak polisliğinde oldukça başarılı ve bir o kadar da zeki ve dikkatli bir polis olduğunu gördük.

İkilinin aynı zamanda akademide birlikte eğitim gördüğünü hayal bile edemezken, bunları eğiten ve köpek Sadri lakaplı eğitmenin süzgecinden geçmiştir. Neden köpek Sadri denildiğine gelince, ısrarcı olması ve avının peşini bırakmamasından dolayı ve suçun ve suçlunun kokusunu alabilmesinden dolayı Muhteşem ikili Köpek Sadri olarak adlandırılmıştır. Akademi de Sadri hoca değil, Köpek Sadri olarak bilinen eğitmenleri bu ikiliye çeki düzen vermeye geliyor.

Mkc ile Barca’nın bu günlere gelmesinde oldukça büyük etkisi olması ve mezun olduktan sonra da hayat dersine devam etmesinden dolayı Barca da Mkc de Sadri hocalarına karşı saygıda kusur etmeyecek değere sahiptir. Oyucunun nasıl bir rol ile diziye katılacağından kısaca bahsettikten sonra Muhteşem İkili Sadri kim hangi oyuncu canlandırdığına bakalım.

Muhteşem İkili Sadri Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Kanal D’nin popüler dizileri arasına girmeye hazırlanan ve ilk bölümden itibaren iyi tepkiler alan dizi oyuncu kadrosunu popüler ve usta oyuncularla kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Muhteşem ikili Köpek Sadri yada Sadri hoca karakterine hayat verecek oyuncunun gerçek ismi Uğur Yücel‘dir. Ocak 1957, Kars doğumludur. Muhteşem ikili Sadri hoca - Köpek Sadri (Uğur Yücel) Resmi

İstanbul Belediye Konservatuvarında eğitim almıştır. Uğur bey kendisini o kadar geliştirmiştir ki bu sektörde girmediği alan neredeyse kalmamıştır. yapımcı, senarist oyucu, yönetmen, müzik ekibi, kurgu gibi dizi ve film sektöründe bir çok dalda görev yapmıştır.

İlk kez kamera karşısına ise 1984 yılında yayınlanan “Parkta Bir Sonbahar Günüydü” adlı dizide Engin rolü ile adım attığı dizi sektöründen sonra 1985 yılında “Aşık Oldum” adlı sinema filminde “Ercan” karakterini başarı ile canlandırmış ve sinema sektörüne adım atmıştır. Usta oyuncunun hayatını anlatmaya kalksak belki sayalar dolusu projelerden bahsederiz. En son yer aldığı dizi ise Nefes Nefese Ayaz karakterine hayat vermişti. 

Muhteşem İkili Sadri Karakterinin Katıldığı Bölüm Fragmanı 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın