Oyuncu Kadrosu

Muhteşem İkili Yüksel Amir Kim? Hangi Oyuncu Canlandırıyor? Gerçekte Adı Ne? En Son Nerede Oynadı?

1 Kasım 2018 tarihinde kanal D ekranlarında başlayacak olan Muhteşem İkili oyuncuları kimler olduğunu siz değerli okurlarımıza tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Muhteşem İkili Yüksel Amir kim olduğundan bahsedeceğiz.

Disipline edilmesi zor Barca ile Mkc’nin tüm dertlerini üstlenen Muhteşem ikili dizisi Yüksel Amir kim nasıl bir karakter olduğunu anlattıktan sonra Yüksel Amir’in gerçek ismini ve daha önce nerede oynadığını paylaşıyor olacağız. Sakın bizden ayrılmayın.

Muhteşem İkili Yüksel Amir (Müdür) Kimdir? Nasıl Bir Karakter?

Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar kadar popülerliği yakalayabilir mi bilmeme ama oldukça iddialı bir giriş için son saatleri sayan, yapımcı firması TMC medya olan ve yapımcılığını Erol Avcı’nın yaptığı, M. Çağatay Tosun’un yönetmen koltuğunda yer aldığı ve Başar Başaran ile Emre Özdur Uygulayıcının kaleminden süzülen Muhteşem İkili oyuncuları arasında yer alan ve ana karakterin bir nevi arkasını toplayan Muhteşem ikili Yüksel Amir, Barca ile Mkc’nin disiplinsiz ve emir dinlemez davranışlarından oldukça çok muzdarip olsa da bu ikili girdiği her işten başarı ile dönmesi, onlara karşı ses etmemesine neden oluyor.

Çoğu zaman asla bulunamaz veya çökertilemez denilen çetelerin hakkından bu ikilinin gelmesi, teşkilat içerisinde  olumlu tepkileri Yüksel Amir‘in alması nedeni ile Yüksel Amir kızsa kızamıyor. Kovsa kovamıyor bil halde bu ikilinin her zaman açığını kapatmakta ve arkasını toplamakla meşgul müdür veya amir profili çiziyor. Bakalım bu şirin amiri kim canlandırıyor. [pembebuton]Muhteşem İkili Nilüfer[/pembebuton] kim (MKC’nin kardeşi) merak ediyorsanız tıklayınız.

Muhteşem İkili Yüksel Amir’in Gerçek Adı..

1 Kasım Perşembe günü yayın hayatına başlayacak olan Muhteşem İkili oyuncuları arasında yer alan ve Yüksel Amir karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Zafer Algöz‘dür. Ağustos 1961 yılında Kars ilimizde hayata gözlerini açan usta oyuncu şu an 57 yaşında ve başak burcudur. Daha 14 yaşında iken Bursa da açılan Tiyatro kursuna katılarak bu sektöre çocuk yaşta katılmıştır.Muhteşem ikili yüksel amir (zafer algöz) resmi1985 yılında Ankara Devlet Tiyatrosundan mezun olup bu sektörde tahsilli bir oyuncu haline gelen Zafer Algöz, 1989 yılından itibaren devlet sanatçısı olarak çalışmaya başlamıştır. Bu zamana kadar bir çok dizi ve filmlerde yer almayı başaran usta oyuncu en son “Görevimiz Tatil” isimli sinema filminde yer aldı. Şimdi kendisini Muhteşem İkili Amir Yüksel olarak keyifle izleyeceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu