Tv Programları

Murat Boz O Ses Türkiye’de Neden Yok? (2020)

Murat Boz O Ses Türkiye’de Neden Yok? Neden ayrıldı gibi söylemlerin şu sıraları çıkması üzerine, bu haberi kalem alıyoruz. Geçtiğimiz sene O Ses Türkiye Jürisi olan Murat Boz, bu sene var mı Yok mu? Çıkan haberlerin aslı var mı? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Geçtiğimiz günlerde Kral FM sunucusuna instagram aracılığı ile canlı bağlanan Acun Ilıcalı, yeni sezon O ses Türkiye hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bunların elbette en önemlisi yeni sezon Jüri üyelerinde değişim yapacağını açıklaması oldu.

Bir çok yerde O Ses Türkiye Beyaz neden yok gibi haberlerin altında yorum yapsa da geçen gün Murta bozun paylaşımı oldukça manidar yorumlandı. Sadece onunla da kalmayıp, Murat Bozun’un bu paylaşmana benzer bir şekilde Hadise’nin de tepki vermesi kafaları oldukça karıştırdı. Gelin şimdi detaylara inelim ve Murat Boz O Ses Türkiye Neden Yok sorusuna cevap bulalım.

2020 O Ses Türkiye Murat Boz Var Mı

Geçtiğimiz hafta Acun Ilıcalı’nın paylaşımından sonra fısıltı haberleri ortalıkta dolanmaya başladı. İlk olarak Beyaz Show programı TV 8 de başlayacağı için Beyaz’ın o ses Türkiye jüri üyeleri arasında yer alamayacağı şeklinde yorumlansa da Murta boz kendi instagram adresindeki hikaye kısmında seyirciye ve selam verirken çekilmiş bir resmini emoji ekleyerek paylaşması, veda olarak yorumladın.

Murat Boz O Ses Türkiye Neden Yok

Murat Boz kendi instagram hikaye kısmında “?‍♂️” emojiyi kullanması veda eden erkek emojisi, hayranları tarafından bu sezon O Ses Türkiye kadrosunda yer alamayacağı olarak algılandı. Hemen Murat Boz O Ses Türkiye’de Neden Yok? Niçin ayrıldı diye sorgulamaya başladılar. Ünlü şarkıcı hayranlarının sorularını cevapsız bırakırken, kendisi de bu paylaşımın açıklama olarak bir kelime dahi eklememesi bu sezon Murat Bozun %100 O Ses Türkiye de olmayacağı manaları çıkartıldı.

Murat Boz O Ses Türkiye Neden Ayrıldı

Aslın bu sorunun cevabını yine kanalın ve O Ses Türkiye’nin yapımcısı olan Acun Ilıcalı verdi. Acun yine Kral Fm de Mehmet Gezegen’in sorularını yanıtladığı esnada Jüri üyeleri ile aralarında bir sıkıntı olup olmadığını sorulduğunda, Acun şöyle cevap verdi.

O Ses Türkiye Murat Boz Neden ayrıldı görseli

“Tüm Jüri üyeleri ile görüştüğünü ve hiç biri ile probleminin olmadığını ama seyirci değişim istiyor” Acın Ilıcalı

Şeklinde açıklamalarda bulundu. Hatırlarsanız Bir kaç sene önce Murat Boz yarışma programının kadrosunda yer almamış, izleyenler ise geri gelmesi için sosyal medyadan destek vermişti. Bir sonraki sene Murat yeniden Jüri üyesi olarak yeniden koltuğunu korumuştu. Bu sezon Eylül ayınca başlayacak olan ses yarışmasının şimdiden konuşulması, gelecek sezon için şimdiden reklam çalışmasından ibaret.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu