Magazin

Murat Yıldırım Bir Alkışı Hak Etti!

Ekranlara gelen pek çok ünlü gibi Murat Yıldırım da bu süreçte halkın yanında olan isimlerden oldu. Öyle bir şey yaptı ki haberi duyanlar Murat Yıldırım helal olsun dedi bile. İşte merak edilen o detay!

Murat Yıldırım geçtiğimiz günlerde Kavacık’ta bir hipermarkette görüntülendi. Herkesin uyması gereken kuralları çok iyi bilen Yıldırım maskesini takarak geldiği markette kapşonu ile de kendini kamufle etti desek yeri.

İhtiyaç sahibi ailelere verilmek üzere market çalışanlarına koli hazırlatan ünlü ismin haftada birkaç kere gelip koli hazırlattığı ve zor durumda olan ailelere yardım olarak bunları dağıttığı öğrenildi.

Murat Yıldırım Kimdir? Hangi Dizide Oynuyor?

Murat Yıldırım; 13 Nisan 1979 yılında Konya ilimizde hayata gözlerini açan Murat şu an 40 yaşındadır. Koç burcu olan oyuncunun ailesi aslında Mardinlidir.Murat Yıldırım Ramo dizisi Oyuncusu

Murat’ın Konya da doğmasının sebebi ise babasının milli eğitim de görevli öğretmen olması nedeni ile o yıllarda Konya ilinde görev yapmasından dolayı Murat Yıldırım Konya da hayata gözlerini açmıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunudur.

Londra da Faslı İmane Elbani ile tanıştı ve evlenme kararı aldılar. Bu evliliklerinde Cumhurbaşkanı sn. Recep Tayip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan’ın büyük rolü olduğu konuşuldu.

Oyunculuk üzerine Yıldız Teknik Üniversitesinde katıldığı tiyatro kulübünde 3 yıl amatör olarak tiyatro yaptı. İlk kez kamera karşısına 2003 yılında “Ölümsüz Aşk” isimli dizisinde rol alarak bu sektöre giriş yaptı. Show Tv ekranlarında yayınlanan “Ramo” dizisinde baş rolde olan iyi yürekli oyuncuyu tebrik eder, bu zor günde halkın yanında olduğu için teşekkür ederiz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu