E.D.H.O

Mustafa Üstündağ Edho Kadrosunda! Kurtlar Vadisi’nin Muro’su Edho da Kimi Canlandıracak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Edho) oyuncu kadrosuna dahil olan kendisini Kurlar Vadisi dizisinde Muro olarak tanıdığımız Mustafa Üstündağ Atv’nin fenomen dizisine dahil oldu. Mustafa bey edho da hangi karakteri canlandıracağı ve oyuncunun daha önce nerelerde oynadığını merak edenler tam yerindesiniz.

Edho Yeni Gelen Oyuncu Mustafa Üstündağ Oldu!

Atv’nin en popüler dizilerinden olan edho, 8 Eylül 2015 yılında yayın hayatına başladı. Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın baş rollerinde yer aldığı yönetmenliğini Onur Tan’ın yaptığı, senaryosunu Kurtlar vadisi senaristi olan Raci Şaşmaz ile Özdener’in yaptığı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bu yıl Meryem karakterini canlandıran Deniz Çakır’ın diziden ayrıldığını daha önceki yazılarımızda bahsetmiştik. Bu sene Salı günlerinin neredeyse na mağlup olan “Kadın” dizisini reytinglerde geçebilmek adına kimi zaman popüler kimi zaman sır gibi saklanan bir birinden farklı oyuncular dizi kadrosuna bir bir dahil olmaya devam ediyor.

Yakın zamanda dört kadın oyuncunun dizi kadrosuna katılacağını duyurmuştuk. Şimdi diziye Kurtlar vadisinin Murat’ı namı değer Muro’su edho kadrosuna dahil oldu. Umarım sert mizacı yanında espri ve komedi tarafı da olursa harika olur diyeceğim ama dizi başlı başına geçtiğimiz sezon kasvetli geçti. Belki bunu bir nebze hafifletip hem sert mizacı ile hem de zaman zaman esprileri ile diziye canlılık getirmeyi planlıyorlar. Geçtiğimiz yıl kanal ile yapımcı arasında dizi monotonlaştığı ve bir an evvel diziye heyecan getirmesi gerektiğini konusunda çıkan fısıltılar olmuştu.

Doğru veya yanlışlığını tartışmadan Mustafa Üstündağ’ın edho oyuncuları arasına dahil olması inanın beni çok mutlu etti. Bu transferin karşılığını reytinglerde de alacağına hiç şüphem yok diyerek usta oyuncu hakkında bir çoğumuzun belkide bilmediği gerçek hayatından bazı bilgileri aktaracağız. 

Edho oyuncu Kadrosuna Dahil Olan Mustafa Üstündağ Kimdir?

Mustafa Üstündağ. Şubat 1977, Mersin doğumlu olan başarılı oyuncunun babası fabrika işçisi, annesi ev hanımıdır. Oyunculuk konusunda eğitim almak isteyen Üstündağ, konservatuvara girmek için İstanbul’a gitmiştir. İlk sınavda başarısız olsa da bir sonraki sene konservatuvara girmeyi başardı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almış olan usta oyuncu, 2004 senesinde uy Başıma Gelenler adlı dizide rol almıştır. Oyuncunun yıldızının parladığı dizi ise Kurtlar Vadisi Pusu olmuştur.tehlikeli karım mustafa üstündağ resmi 2Bu dizide canlandırdığı Muro karakteri ile hafızalara yer edinmiştir. Avlu dizisinde rol alan Kenan Ece ile bir olup Çamur’dan Tiyatro adlı merkezi kuran oyuncu, Merhamet adlı dizide Moskof Recep adlı karaktere hayat vermiştir. Gulyabani, Uzun Hikaye, Bu Son Olsun, İzmir Çetesi, Gün Akşam Oldu, Vay Arkadaş, Gecekondu, Cümbür Cemaat Aile, Arka Sokaklar, Emret Komutanım, Cennet Mahallesi, Bedel, Hayat Bilgisi, Bizim Aile, Yılan Hikayesi, Dikkat Bebek Var, Yedi Numara adlı yapımlarda rol almıştır. 

Son olarak Çukur dizisinde Yamaç’ın abisine hayat veren oyuncu Show Tv ekranlarında yayınlanan tehlikeli Karım adlı dizide Fırat Komisere hayat vermiştir. Oyuncuyu yakından tanıyacak olursak;

Mustafa Üstündağ Yaşı-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

41 yaşında olan oyuncu 1,74 boyunda ve 76 kilo. 2010 yılında Ecem Özkaya ile evlenen Üstündağ’ın bir oğlu var. 

Mustafa Üstündağ’ın Muro Karakterini Hatırlayalım

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu