Nefes Nefese

Nefes Nefese 8 Ağustos 2. Bölümde Çalan Türkü Ne? Mumin Sarıkaya’nın Şarkısı

Nefes Nefese dizisi Star Tv ekranlarına 2. bölümü ile 8 Ağustos Çarşamba günü geldi. Nefes Nefese 2. bölüm çalan şarkı ne? olduğunu ve şarkı sözlerini sizler için bu yazımızda hazırladık. Sakın Bizden ayrılmayın.

Nefes Nefese 2. Bölümde Çalan Şarkı Ne? (8 Ağustos Çarşamba)

Satar TV’nin büyük beklenti ile yaz ayında öne sürdüğü Nefes Nefese dizisi hızla kendisine fan toplamaya ve kendisini sevdirmeye devam ediyor. Geçen bölümde de bir birinden güzel şarkılarla bizi bizden alan Nefes nefese 8 ağustos çalan ne olduğunu herkes merak etti. Bizde bu şarkının adını daha sonra şarkının o duygusal sözlerini yazacağız. Ama önce bu gün neler oldu kısaca ondan bahsedelim.

Yusuf babasının nereye kaçırıldığını merak ederken Rüyayı da rehin almıştır. Rüyanın elindeki telefonda Atmacanın Zümrüt’ü vardır. Bundan habersiz olan Rüya konaktan bir an önce kurtulma derdindedir. Boran ise kaçırılan Rüyanın yerini bulmaktan başka çaresi yoktur. Atmaca ise Zümrüt’ü yanında götüren kızın kim olduğunu bulmak için Antakya ya gelir. Yusuf ise Rüyayı bırakmaya hiç niyeti yoktur, onu verip babasını alacaktır. Bu takas her ikisi kesim içinde oldukça öneme sahiptir.

Rüya babasının yanına gitmeye hazır mı yoksa annesinin peşine yüne Suriye’ye mi gidecek? Tüm bunların yanında bir de Şakir dede meselsi var? Bakalım Ayaz yani atmaca bu takası hakkı ile yapacak mı? Yoksa büyüklenip kızını kurtardıktan sonra herkesi yok mu edecek derken Nefes nefese 8 Ağustos çalan şarkı herkesin kanını titretti diyebilirim.nefes nefese dizi resmi

Bu yüzden bizde bu şarkının adını ve daha sonra sözlerini yazacağız. Şarkıyı Mumin Sakıkaya seslendiriyor. Şarklının adı ise Şu Karşı ki dağda kar var duman yok. Şimdi bu şarkının sözlerini aktarıyorum.

Nefes Nefese 2. Bölümde Çalan Şarkı Sözleri

“Şu Karşıki Dağda Kar Var Duman Yok

Benim sevdiceğimde Din var İman yok

Vardım Baktım nazlı yarim evde yok

Ver Benim Sazım Efendim Ben Gider Oldum

Süremedim lavantayı konsola koydum

Şu Karşı ki Dağda titrer dallar

Benim gönlüm Arzu çeker tomurcuk güller

kader kısmet böyleymiş ne yapsın Eller

Ver Benim Sazım Efendim Ben Gider Oldum

Süremedim lavantayı konsola koydum”

Nefes Nefese 8 Ağustos Çalan Şarkıyı Dinle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu