Nefes Nefese

Nefes Nefese Afet Kimdir? Star’ın Yeni Dizisi Nefes Nefese Afet’in Gerçek Adı Ne?

1 Ağustos Çarşamba günü ilk kez ekran karşısına çıkacak olan Nefes Nefese oyuncuları hakkında detaylı bilgi vermeye devam ediyoruz. Nefes Nefese Afet kim? Nasıl bir karakter olduğunu anlatırken Nefes Nefese Afet’in gerçek adı ile oynadığı diziler ve filmler hakkında konuşacağız. 

Nefes Nefese Dizisi Afet Kim? 

Star TV çok büyük risk alarak uzun zamandır tanıtımlarının yayınladığı ve aslen Perşembe günü yayınlanması planlanan Ancak Avlu dizisinin tutmasından dolayı Nefes nefese dizisinin yayın günü olarak Çarşamba gününü seçtiler. Daha önce Börü gibi kaliteli bir yapımı, en çok rekabet olan ve Türküye reyting tarihini alt üst eden iki dizi olan “Diriliş Ertuğrul” ve “Sen Anlat Karadeniz” dizilerinin yayınlandığı gün yayınla ve istenilen reytinglere ulaşamadı. Bahse konu iki diziyi izleyenler dizilerine oldukça sadık olduklarından bu güne konulan her dizi benim kanaatimce erken final yapma adayı olduğunu düşünüyorum.

Normal sezon başladığında muhtemelen Nefes Nefese dizisi çarşamba günü yayınlanmayacağı kanısındayım. Tüm gözler 1 Ağustos çarşamba günü dizinin aldığı reyting geleceğini belirleyecektir. Günümüz dünyasından savaşların hakim olduğu açlık ve sefaletin hüküm sürdüğü orta doğudan esinlenerek dizinin senaryosunun oluşturulduğu esir hayatından aşka kadar giden hem romantik hem de gerilim ve heyecan dolu sahneler ile ekrana gelmeye hazırlanan Nefes Nefese oyuncuların basına yansımış henüz ciddi bir kaynak olmadığını yaptığımız detaylı çalışmadan sonra Nefes Nefese Afet karakterini kısaca tanıtacağız.

Yusuf, Suriye’den alıp getirdiği ve esiri olduğunu söylediği Rüya’yı kendi ailesi ile tanıştırır. Ailede, anasız babasız büyüyen Azap’ı aile evlatları gibi kabul etmişler ve ona ailesinin yokluğunu aratmamışlar. Azap, fragmanda kendi ailesini tanıtırken Afet hanım diye bahsetmesi bizlere bir çok şeyi anlatıyor. Afet alımlı olduğu kadar ciddi bir karakter. Yüzü kolay kolay gülmez ve çok dikkatli birisidir. Bu dikkati ileride ön plana çıkacak. Yusuf ile Rüya yüzünden çıkar çatışması yaşanacak.

Rüya ise tüm bunların gölgesinde ailesin yani annesinin peşine gidip onu dünya yüzü ile görmek için elinden gelen çabayı gösterecek. Ancak bulunduğu yani esir düştüğü ailede çıkan sorunların aktörü olarak gözükmesi işleri iyice sarpa saracak.

Nefes Nefese Dizisi Afet’in Gerçek Adı Ve Daha Önce Oynadığı Diziler

Çarşamba günü yayın hayatına başlayacak olan Nefes Nefese oyuncuları ile ilgili tüm kadroyu tanıtmaya ve kısıtlı dizi hikayesini çeşitli kaynaklardan derleyerek haber yapıyoruz. Bir haberin doğruluk payı kadar yanlışlık payının olduğunu da unutmamak gerekir. Eğer yanlış bir açıklamamız olursa bizlere yorum kısmından bildirebilirsiniz. Kısa bilgilendirmeden sonra Nefes Nefese Afet’in gerçek adı ne? Yani Afet’i kim canlandırıyor? Oyuncu daha önce nerede oynadı? Tüm bunları açıklayalım.nefes nefese Afet (zeyno eracar) resmiNefes Nefese dizisinin afet karakterini Zeyno Eracar canlandırmaktadır. Zeyno, Aralık 1970 yılında kültür başkentimiz olan İstanbul da hayata gözlerini açan oyuncu yay burcudur. Zeyno Acar, dizi ve film sektörüne daha ufak yaşlarda seslendirme ile başlar. Ardından 1994 yılında ilk kez kamera karşısına o dönemin popüler dizisi olan “Kaygısızlar” dizisinde “Zeynep” karakteri ile karşımıza çıkmıştı. Hemen ardında yine dönemin en popüler dizisi olan 1995 yılında “Çiçek taksi” dizisinde Esin karakterini başarı ile canlandırmıştı.

Oyuncunun yıldızının parlaması bana göre ilk kez kamera karşısına geçtiği dizi olan kaygısızlar olduğunu, onu pekiştiren ise 2010 yılında “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde “Neriman” karakterini 3 sezon boyunca hakkını vererek oynamıştı. Usta oyuncu 48 yaşına sayısız projeler ekledi ve eklemeye de devam ediyor. Kendisine çıktığı bu yolda başarılar dileriz.

Nefes Nefese 1. Bölüm 2. Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=wxiTkwj00b0

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu