Nefes Nefese

Nefes Nefese Dizi Jenerik Müziğin Adı Ne? Nefes Nefese Jenerik Müziği Dinle

Satar TV’nin en popüler dizilerinden olacağını düşündüğümüz Nefes Nefese Jenerik müziği ne olduğu çok merak edildi? Nefes Nefese dizisi jenerik müziğin adının ne olduğunu ve nereden dinleyebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız bizle kalmaya ve yazımızı okumaya devam edin.

Nefes Nefese Dizisi Çalan Müziğin Adı Ne?

Uzun müddet Star TV Nefes Nefese dizisi için tanıtım yapmaktaydı. Nihayet dizi 1 ağustos Çarşamba günü yayınlanacağı duyuruldu. Artık dizinin ilk bölümün yayınlanmasına saatler kaldı. Dizi her ne kadar güzel ve oyuncularını da bir o kadar kaliteli olmasına rağmen  rekabeti en yüksek gün olan Çarşamba günü yayınlanacak olması dizinin yayınlandığında beklenen reytingleri ilk başlarda görmesi biraz zor olduğunu söyleyebilirim.

O yüzden Star TV uyanıklık yapıp sezon dizisini bir ay öncesinden başlatıp bu sorunu ortadan kaldırmak niyetinde bakalım Börü deki gibi hüsran ile mi sonuçlanacak? Yoksa Sen Anlat Karadeniz fazladan uzatılan senaryosundan sıkılan izleyiciler Nefes Nefese kayması yaşanacak mı? Bunu ancak izleyip göreceğiz.

Dünyanın son 15 yılına baktığımızda özellikle orta doğu bölgesinde ciddi manada savaşların oldu binlerce hatta milyonlarca insanların evlerinden olduğu bir bölgenin bir çok kez sinema filmlerine konu oldu. Ancak günümüz dizilerinden benim hatırladığım hiç biri sıcak çatışma bölgesini olayın ve hikayenin içine katarak anlatmıyor. Eğer bu konuda yanıldığımı düşünüyorsanız lütfen yorum kısmından yazabilirsiniz. Nefes Nefese dizisi tam da bu dediğim kalıba uyacak bir hikaye ile çarşamba günü ortalığı kasıp kavurmaya geliyor. Ancak yapımlar ve oyuncular ne kadar güçlü olursa olsun sansının da yaver gitmesi gerektiği açık.

Dizi orta doğuda yaşanan olayları arka planda anlatırken ön planda ise tutkulu aşk hikayesini aksiyon dolu sahnelerle izleyeceğiz. Dizi orta doğudan esintiler olduğu için Nefes Nefese Jenerik müziği  sanki o bölgenin müziği gibi anlaşılıyor. Gerçekten de müziği dinlediğiniz de Arapça olduğunu anlıyorsunuz. Az bir araştırma ile Nefes Nefese dizisi jenerik  müziğinin adına ulaştık.nefes nefese dizi resmi

Şarkıyı bir kadın söylese de aslında onlar Meksika, Cezayir, Fransa kökenli farklı tarzları olan bir grup seslendirmektedir. Grubun adı  “Orange Blossom” dizide çalan şarkının adı ise “lost” dur. Grubun bu şarkında daha ünlü bir diğer şarkısı ise bir çoğumuzun en az bir kez kulak misafiri olduğunu düşünüyorum. Şarkının adı “Ya Sidi” Bu şarkı ile Orange Blossom grubu dünya çapında oldukça fazla ün yaptıklarını gördük. Şarkılarının dili genelde Arapça olduğunu ama başka dillerde de eserleri olduğunu söyleyebiliriz. Nefes Nefese Oyuncuları görmek için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]. Sizce dizi tutar mı? yoksa ortalığı kasıp kavuracak mı? Yorumlarınız bekliyor olacağım.

Nefes Nefese Dizi Jenerik Müziği Dinle

https://www.youtube.com/watch?v=gNTIO5rtLUk

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu