Nefes Nefese

Nefes Nefese Konusu Ve Oyuncuları Tam Liste

Nefes Nefese dizisi başlamadan tanıtım fragmanlarıyla dikkatleri çekmeyi başardı. Peki Nefes Nefese konusu ne? Nefes Nefese oyuncuları kimler? Nefes Nefese ne zaman başlayacak? Tüm bu soruların cevapları haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle.

Nefes Nefese Oyuncuları

1.Melisa Şenolsun (Rüya)

Son olarak Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde rol almış olan Melisa Şenolsun, 1996 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açmıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde halen öğrenci olan oyuncunun kamera karşısına çıktığı ilk dizi yine Star Tv’de yayınlanmış olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisi olmuştur.

Nefes Nefese Oyuncuları Melisa Şenolsun Resmi 2

Bu dizide canlandırdığı Hande karakteri ile büyük beğeni toplayan oyuncu bu dizinin ardından Kiralık Aşk adlı dizide Sude karakteri ile tekrar seyirci ile buluşmuştur. Pantenne Altın Kelebek’de yıldızı parlayanlar kategorisinde ödüle layık görülen oyuncu, son olarak Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide Cemre karakterine hayat vermiştir.

2. Uğur Yücel (Ayaz)

nefes nefese uğur yücel resmi

Hem oyuncu hem de yönetmendir. Ocak 1957, Kars doğumludur. İstanbul Belediye Konservatuvarında eğitim almıştır. İçerde, Hırsız Polis, Canım Ailem, Familya, Süper Baba, Aziz Ahmet, Aramızda Kalsın adlı yapımlarda yer almıştır. Nefes Nefese Atmaca’nın gerçek ismi Uğur Yücel‘dir. Ocak 1957, Kars doğumludur. İstanbul Belediye Konservatuvarında eğitim almıştır. Uğur bey kendisini o kadar geliştirmiştir ki bu sektörde girmediği alan neredeyse kalmamıştır. yapımcı, senarist oyucu, yönetmen, müzik ekibi, kurgu gibi dizi ve film sektöründe bir çok dalda görev yapmıştır.

3. Şükrü Özyıldız (Yusuf)

Şubat 1988, İzmir doğumlu olan oyuncunun annesi Rum asıllı babası ise Karadenizli. Beşiktaş fanatiği. Çok küçük yaşlarda annesini kaybetmiş olan oyuncu, İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi Makineleri Mühendisliği kazana oyuncu bölümü sevmeyince sınavlara girip Ege Üniversitesi İşletme Bölümünü kazanmıştır. Bu bölümde okurken üniversitenin değişim programı Erasmus ile Portekiz’e giden oyuncu bu bölümden mezun olmuştur. Dövüş sporlarına ilgili olan oyuncu hem bu konuda kendini geliştirmiş hem de oyunculuk konusunda yurt dışında eğitim almıştır.

şükrü özyıldız resmi

Türkiye’ye döndüğünde ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Reklam filmlerinde dikkatleri çekmeyi başaran oyuncu ilk olarak 2011 yılında Derin Sular adlı dizi ile kamera önüne geçmiştir. 2013 senesinde Benim Hala Umudum Var dizisinde başrolde yer alan oyuncu Neva adlı sinema filminde de başrolde oynamıştır. Şeref Meselesi dizisinin Emir’i olarak seyirciyle buluşan oyuncu ardından Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide Eren karakterine hayat vermiştir. Kış Güneşi adlı dizide de rol alan oyuncu daha önce Uçurum, Ulan İstanbul, Ekşi Elmalar, Sevimli Tehlikeli, Her Şey Aşktan, Arif V 216 adlı yapımlarda yer aldı. Son olarak ise Cebimdeki Yabancı adlı sinema filminde rol almıştır.

4. Nik Xhelilaj (Boran)

İsminden de anlaşılacağı üzere oyuncu aslında Türk asıllı değil ama uzun süredir ülkemizde olan oyuncu aslında pek çok dizide de seyirci karşısına çıkmış. Gelin oyuncuyu daha yakından tanıyalım: Mart 1983, Tiran, Arnavutluk doğumlu olan başarılı oyuncu, askeri lise okumak için İstanbul’a geldiğinde 14 yaşındaydı. Kuleli Askeri Lisesi’ne başlayan oyuncu aradan yedi ay geçtikten sonra bu mesleğin kendine uygun olmadığına karar verip memleketine geri döndü.

nefes nefese nik xhelilaj resmi 1

Tiran Güzel Sanatlar Fakültesi’nde oyunculuk üzerine eğitim alırken Çek’de bulunan bir yönetmenden gelen teklif üzerine Çek Cumhuriyeti’ne gitti. Burada The Albanian(Arnav) adlı sinema filminde rol alan oyuncu bu film ile pek çok ödüle layık görüldü. Dört yabancı dil bilen oyuncu Kayıp Şehir adlı dizide Kadir karakterine hayat vermiştir. Üç Yol filminde ise Bünyamin karakteri ile izleyici ile buluşmuştur. Ayrıca Her Sevda Bir Veda adlı dizide de rol almıştır.Son olarak Payitaht Abdulhamit dizisinde Marco karakterine hayat vermiştir.

5. Ezgi Şenler (Mercan)

Bodrum Masalı diziyle adını duyuran güzel oyuncu 1993 doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Bale Bölümünde eğitim alan oyuncu menajeriyle tanışmasının ardından hayatında yeni bir sayfanın açıldığını söylüyor. Oyunculuk konusunda eğitim almayı düşünen oyuncu bir taraftan bale ile uğraşırken diğer taraftan da oyunculuk konusunda kendisini yetiştirmeyi planlamış. Başkentte dünyaya gözlerini açan oyuncu henüz 3 yaşında ile tanışmış ve 12 yaşında konservatuvarda bu konuda eğitim almaya başlamıştır.

nefes nefese ezgi şenler resmi 2

Evin tek çocuğu olan Şenler, 16 yaşında iken bale konusunda eğitim bile vermiş. Oyuncu bu konuda adını duyurmuştur mesela dokuz yaşında Ankara Devlet Opera ve Balesi’ne giren isimlerden. Yetenekli olan oyuncu bu anlamda olduğu kadar oyunculuk konusunda da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve Bodrum Masalı adlı dizide adından söz ettirmiştir.

6. Caner Şahin (Salih)

1992 senesinde dünyaya gelen oyuncunun hem annesi hem de babası emekli öğretmendir. Üç kardeş olduklarını belirten oyuncu Eskişehirli ve Eskişehir Fen Lisesi mezunudur. Liseden sonra İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliğini kazanmasına rağmen bir senenin ardından İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümüne geçmiştir.

Nefes Nefese Oyuncuları Caner Şahin Resmi

Bu bölümden mezun olan oyuncu, 1,84 boyunda ve 85 kilodur. Daha önce Babam Ve Ailesi adlı dizi ile dizi sektörüne başarılı bir adım atmıştır. Bu dizide Kadir karakterine hayat veren Caner Şahin, Tutsak dizisinde Gürhan Ailesinin şoförü olan ve Elif’e deli gibi aşık olan Bahadır karakteri ile seyirciden tam not almayı başarmıştır.

7. Gülçin Santırcıoğlu (Sultan)

nefes nefese gülçin santırcıoğlu resmi

Ocak 1977, İzmir doğumlu olan oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Opera Şan Bölümü mezunudur. Gülpare, Yumurta, İki Çizgi, Elveda Rumeli, Memlekette Demokrasi Var, Osmanlı Tokadı, Bir Çocuk Sevdim, Doktorlar, Kara Ekmek, Diriliş Ertuğrul, Oyunbozan adlı yapımlarda yer almıştır.

8. Şebnem Hassanisough (Ajan)

nefes nefese şebnem hassanisough resmi

Aralık 1985 doğumlu olan oyuncu aslen İranlıdır. Daha önce Dantel, Firar, Bana Hicran De, Tatar Ramazan, Kayıp Şehir, Poyraz Karayel adlı yapımlarda yer almış olan oyuncu son olarak Vatanım Sensin’de Eftelya karakterini canlandırmıştır.

9. Deniz Hamzaoğlu (Muhittin )

nefes nefese deniz hamzaoğlu resmi

Kasım 1979 doğumlu olan oyuncu Karadayı, Hayat Şarkısı, Marlon, Durak adlı yapımlarda yer almıştır.

10. Zeyno Eracar (Afet )

nefes nefese zeyno eracar resmi

11. Macit Sonkan (Şakir Dede )

nefes nefese macit sonkan resmi

12. Sezer Avcı (Mihriban )

nefes nefese sezer avcı resmi

13. Hülya Duyar (Kıymet)

nefes nefese hülya duyar resmi

14. Azap

15. Cansu

Nefes Nefese Konusu Ve Hikayesi

Ağustos ayı itibariyle başlaması beklenen Nefes Nefese dizisinin konusu ise şöyle: Rüya, Berlin’de babasıyla sıradan bir hayatı varken bir gün annesinin Suriye’de olduğunu öğrenir. Yıllardır anne özlemi çeken Rüya, ne kadar riskli olursa olsun gözünü karartıp annesini bulmak üzere yola çıkar. Oraya gidebilmesi için Boran ile evlenen Rüya, gittiği topraklarda hayatının en büyük tehlikesi altında kalır. 

Yusuf ise seneler evvel annesini bu topraklarda kaybetmiş ve oraya dönmüştür ki Rüya ile yolları kesişir. Yusuf ile Antakya’ya geri dönen Rüya kocaman bir ailenin içinde bulur kendini. Konakta güzel bir şekilde karşılanan Rüya bir anda kendini olayların tam ortasında bulur. Konağın sevilen dedesi Ayaz yani Rüya’nın babası tarafından öldürülür. Aksiyon sahnelerinin de olduğu dizide hem aile ilişkileri hem aşk hem aksiyon sahneleri mevcut.

Nefes Nefese Tanıtım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu