Nefes Nefese

Nefes Nefese Rüya’nın Annesi Kim? Rüya Annesini Görecek Mi?

Star TV’nin yaz ayında (1 Ağustos Çarşamba) günü başlayan dizide belkide en önemli sır Rüya’nın annesi kim? Rüya annesine kavuşacak mı? Şeklinde sosyal medyada çokça merak edildiğini görüyoruz. Şimdi bu merakınız gidereceğiz. 

Tmc yapım şirketi tarafından yapımı üstlenilen Yapımcı Erol Avcının kontrol ve organizesinde Selin Tunç’un kaleme aldığı Uğur Yücel ile Aydın Bulut’un yönetmen koltuğunda Nefese Nefese Rüya’nın annesi kim olduğunu ve Nefes Nefese Rüya annesini ne zaman bulacak? Nerede karşılaşacak? hepsini açıklamaya çalışacağız.

Nefes Nefese Dizisi Rüya’nın Annesi Kim?

1 Ağustos Çarşamba günü Star TV ekranlarında başlayan Nefes Nefese dizisinin kısaca konusundan bahsedip ardında Rüya’nın annesi kim olduğunu açıklayacağız. Dizinin konusuna baktığımızda Rüya, Berlin’de babasıyla ve üvey annesi ile birlikte yaşarken annesine ait bir tek fotoğrafının dahi olmadığına takılır ve babasına annesine ait bir resim göstermesini istese de Atmaca lakaplı Ayaz bey Rüya’nın bu isteğini reddedince kendince arayışlara giren Rüya sonunda İnternet de Boran ile tanışır.

Boran Rüya’yı etkilemek için annesinin yerini bildiğini hatta isimi bile söyler. Bu durum karşısında oldukça etkilenen Rüya’nın annesine kavuşmasında bir tek engel vardır. O da terör örgütü mensubu Boran ile evlenmekten başka çaresi olmadığını öğrenen Rüya babası Ayaz’ı kandırıp arkadaşına gidiyorum deyip Suriye’ye gitmeye kalkar. 

Yıllardır anne özlemi çeken Rüya, ne kadar riskli olursa olsun gözünü karartıp annesini bulmak üzere yola çıkar ama hiç de ummadığı kaçırılma olayının tam göbeğinde kendisini bulur. Yusuf ise seneler evvel annesini bu topraklarda kaybetmiş ve Hatay’ı terk edip gitmiştir. Ancak Azap’ın ısrarlı davetini kıramayıp yılar sonra Hatay’a geri döner. nefes nefese Sultan Rüya'nın annesi (gülçin santırcıoğlu) resmi

Rüya ile yolları Şakir dede yüzünden Suriye sınırında kesişir. Yusuf Şakir babasına karşılık esir olarak Rüya’yı Hatay’a getirir. İlk başta esir olarak girdiği eve ilerleyen bölümlerde gelin olarak girecek mi? Bunu hep birlikte bekleyip göreceğiz. 

Nefes Nefese Rüyanın Annesi Kim? Onu Bulacak Mı?

Dizide bir birinden farklı sır ve olaylar varken belkide en önemli sır Rüya’nın annesi kim olduğu ve dizide karşılaşıp karşılaşmayacağını izleyenler oldukça merak ediyor. Karacanlar ailesinde birden fazla hain ve sırrın dolandığı ev oldukça dikkat çekmeye başladı. Kıymet halanın damadı Muhittin oldukça dikkat çeken tavırlarla aileyi içeriden satanlar arasında en büyük aday olsa da bir kadın daha Karacanlar ailesini arkadan vurduğunu elması Azat’ın oyuncakları arasında alırken gördük.Rüyanın annesi Resim 1Daha sonra bu Elma erkek birinin eline geçtiğini gördük. Yani bu ikisi bir biri ile bağlantılı çalışıyor. Bu kadın Rüya’nın annesi olabilir mi? Tabi ki hayır. Rüya aslında annesi ile tanıştı ama farkında değil. Annesi de kendi kızı ile tanıştığının farkında değil ama annelik duygusu ile hemen kendi kızı gibi benimsedi. Rüya’nın annesi kim mi? Aslında söylediklerimden dikkatli izleyiciler hemen buldu ama biz genede söyleyelim. Rüya’nın yılardır görmediği annesi Karacanlar ailesinde Sultan olarak bilinen kişidir. Sultan dizide nasıl biri ve gerçek adını merak ediyorsanız [mavibuton]Tıklayınız[/mavibuton].

İlerleyen bölümde Rüya annesinin Sultan olduğunu öğrenecek umarım iş işten geçmeden karşılaşırlar. Arkadaşlar nefes nefese 6. bölümde Rüya annesini bulduğunu zannetse de gerçek annesi değil babası ile hemşirenin kurduğu bir plan. Rüya’nın gerçek annesi sultan arkadaşlar emin olabilirsiniz. Dikkat ederseniz öldü bildiğiniz evladınız 23 yıl aradan sonra sizi bulacak ama siz tepkisiz kalacaksınız hatta ona bir kez doğru dürüst sarılmayacaksınız.

Hayvanlar bile yavrularına inanılmaz derece merhamet gösterirken nefes nefese Rüyanın annesi olarak gelen kişi tamamen atmacanın planı. Bunu ilerleyen bölümde göreceksiniz. Hatta gelen kişi Rüya’yı bırakıp gidecek. Böylelikle Rüya annesini aramadan vaz geçip Berlin’e dönecek. Atmacanın planı bu ama bu planı gene Yusuf bozacak.

Nefes Nefese Rüya’nın Annesinin (Sahte) Bölüm

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu