Nefes Nefese

Nefes Nefese Selma (Ajan) Kimdir? Gerçekte Adı Ne? Sevgilisi Var Mı? Boyu Kilosu

Uzun zamandır Fragmanını verdiği Star Tv nihayet yeni dizisinin 1 Ağustos Çarşamba günü yayınlayacak. Bizlerde Nefes Nefese oyuncuları sizlere tek tek tanıtmaya gayret ediyoruz. Nefes Nefese Selma kim olduğunu, anlatırken Selma’nın gerçek adını ve daha önceki dizilerinden bahsediyor olacağız. Haydi başlayalım.

Nefes Nefese Dizisi Selma Karakteri Kimdir? Gerçek Adı Nedir Dizide Nasıl Biridir?

Ekranlara damga vurması beklenen sadece yaz dizisi olarak değil normal zamanda da devam etmesi beklenen Star TV’nin heyecan ve aksiyon dolu yeni dizisi Nefes Nefese’nin karakteri ve güzelliği ile dikkat çeken Selma karakterini dizide nasıl rol alacağı ve gerçek hayatta kim olduğuna dair aşağıdaki yazımızda anlatmaya çalıştık. Sadece dizicenter adresinde bulacağınız bilgilerle sizi baş başa bırakıyoruz.

Selma karakteri gerçekte de göründüğü gibi oldukça güzel ve alımlı bir bayandır ve yeri geldiğinde bu güzelliğini de kendi emellerine göre kullanmasını bilen birisi olan Selma, Antakyalı Yusuf’un aile dostudur. Kendisini Malatyalı biri olarak Yusuf’a tanıtmıştır. Selma, lafı dolandırmaktan hiç hoşlanmaz. Eğer ki diyeceği herhangi bir şey varsa lafı dolandırmadan söyler, oldukça dobra bir kişiliğe sahiptir.

İstediğini almasını ve peşinden gitmesini bilir ve eğer bir şey istiyorsa onu mutlaka alır bu özelliğinden dolayı tutkuludur. Hayata karşı tutkusunu kolay kolay kaybetmez ve hayatta karşısına çıkan olumsuzluklardan korkmaz, aksine olumsuzluklar Selma dan korkar. Çünkü eninde sonunda o olumsuzlukları derdest edecektir.

Nefes nefese Selma Gerçek Hayatta Kimdir? Kaç Yaşında? Daha Önce Hangi Dizilerde Oynadı?

7 Aralık 1985 yılında İstanbul da dünyaya gözlerini açan güzel oyuncu, şu anda 33 yaşındadır. Babasının Azeri kökenli olduğunu bildiğimiz oyuncumuz güzelliğinin yanı sıra soy ismiyle de dikkat çekmektedir. İsmi Şebnem soy ismi de Hassanisoughi’dir. Soy isminin Farsça olduğu, anlamı ise güzelin yolu demek olduğunu oyuncu sayesinde öğrenmiş olduk. 2008 yılında etkin olarak oyunculuğa başlayan Şebnem Hassanisoughi oldukça başarılı bir kariyere sahiptir.Nefes Nefese Selma Kim (Ajan) sebnem HassanisoughiŞebnem, “Mimar Sinan üniversitesi” nde güzel sanatlar fakültesini bitiren Şebnem, “Kadir Has Üniversitesi” nde de yüksek lisans yapmıştır 2008 yılından beridir, ekranlarda sürekli kendini gösteren oyuncumuz ilk TV dizisi tecrübesini “dantel” dizisiyle kazanmıştır. 2014 yılına kadar birçok yapımda yardımcı karakter olarak yer olan oyuncumuzun ilk başrol olarak oynadığı yapım da “Bana Artık Hicran de” dizisinde olmuştur.

“Geriye kalan” ve “siyah karga” gibi sinema filmlerinde de boy göstermiştir olan Şebnem’e bize dizicenter ailesi olarak güzel oyuncuya ve yeni diziye yayın hayatlarında başarılar dileriz.

Nefes Nefese Dizisi Selma’nın Geçtiği Tanıtım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu