Tv Programları

Neler Oluyor Hayatta Hakan Ural Neden Yok? Hakan Ural Ayrıldı mı?

Neler Oluyor Hayatta Hakan Ural Neden Yok sorusu sabah saatlerinde oldukça merak edildi. Uzun süredir Kanald ekranlarında gündemi değerlendiren ünlü oyunu ve sunucunun sabah Neler Oluyor hayatta programında olmadığını gören izleyiciler, Hakan Ural ayrıldı mı? Neler Oluyor Hayatta programın Hakan Ural Neden Yok? sorusunun cevabı bu haberimiz de sizleri bekliyor.

7 Ekim 2019 tarihinde Hakan Ural ile birlikte Seda Akgül’ün sunduğu gündeme dair konuların ele alındığı programda Seda Akgül programdan ayrılması üzerine yerine 2021 yılında Nur Tuğba Algül, Hakan Ural ile birlikte sunmaya başladı. Yaklaşık bir yıldır devam eden programda bugün Hakan Ural’ın olmaması, akıllara Hakan Ural Neler Oluyor Hayatta Programında Ayrıldı mı? Sorularını da beraberinde getirdi.

Neler Oluyor Hayatta Hakan Ural Neden Yok

Ünlü sunucu ve oyuncu Hakan Ural, hakkında çıkan dedikodulara son vermek ve yanlış anlaşılmaya mahal vermemek adına kendi sosyal medya hesabında programda olmamasına ilişkin şu açıklamalarda bulundu. İşte Hakan Ural’ın bizzat paylaştığı o açıklamaları;

Neler Oluyor Hayatta Hakan Ural Neden Yok

“Sevgili arkadaşlar rahatsızlığım nedeniyle bir kaç gün sizlerden ayrı kalacağım sanırım ciddi soğuk almışım program devam ediyor. Nur Tuğba Algül ve destek olacak dostumuzu eminim yalnız bırakmazsınız ilk fırsatta buluşmak üzere selam sevgi saygılar.” Hakan Ural

Sözleri ile Hakan Ural soğuk algınlığı geçirdiği için Neler Oluyor Hayatta programına kısa bir ara vereceğini, Hakan Ural’ın yerine başka bir isim geçici olarka geleceğini, bu süreçte izleyenler mevcut sunuculara destek vermesini takipçilerinden istediği görülüyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu