Oyuncu Kadrosu

Netfilix Love 101 Oyuncuları Netleşti! Love 101 Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Netfilix yakın zamanda ülkemize yönelik ciddi yatırımlar yapmaya başladı. Fi, Çi ve Pi en sonra Hakan Muhafız ile hem üye sayısını artırdı hem de ciddi bir gelir elde etti. Şimdi ise yeni bir diziyi arşivine eklemek istiyor. Bu yazımızda Love 101 oyuncuları hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. 

Love 101 oyuncuları kimler olduğuna geçmeden dizide neyi anlatacağını merak edenler için kısa bir bilgilendirme yapmak istiyorum. 1990 yıllarında ki bir hikaye anlatılacak. Yani cep telefonların olmadığı, İnternetin daha yeni yeni adını duymaya başlanıldığı dönemler de yaşanan 5 gencin hayata tutunma mücadelesini izleyeceğiz.

Şimdiki gençler telefon ve İnternet olmadığında ne yapacağız dediğini duyar gibi oluyorum. Gerçekten birden hayatımızdan telefon İnternet ve bilgisayarların olmadığı bir döneme gitmiş olsaydık, yaşam mücadelemiz nasıl olurdu? Bu dizide bizler bu temayı göreceğiz.Love 101 Oyuncuları Dizi Kapak Resmi

Yakın zamanda çekimlerine başlayan Love 101 isimli dizinin senaryosunu Meriç Acemi’nin aldığı Ahmet Katıksız’ın yönettiği dizi İnternet ortamında yayınlanacağı için öncelikle ilginizce olarak yayınlansa da 140’dan fazla ülkede çeviri olarak izlenebilmesi nedeni ile Türk sinema tarihinde önemli eşiklerin çıkılmasına sağlayacaktır. Şimdi sözlerimi daha fazla uzatmadan Netflix Love 101 oyuncuları hakkında sizleri hemen alt kısımda bilgilendirmek istiyoruz.  

Love 101 Oyuncuları

İnternet ortamında ve sadece Netfilix de yayınlanacak olan dizide birbirinden değerli oyuncular yer aldı. Mevcut dizilerin sezon finali verdiği dönemde tatil yapmayıp, yeni projeye atılan Çukur dizisinin Celasun’u Elimi Bırakma dizisinin Azra’sı, Bir litre Gözyaşın’dan Mahir gibi önemli isimler bu projede yer alan bir kaç oyuncudan sadece bir kısmı. Şimdi Love 101 Oyuncu kadrosunun tamamı alt kısımda sizleri bekliyor.

Kubilay Aka (Kerem)

Netfilix love oyuncuları Kubilay Aka

Mayıs 1995 yılında, İstanbul’da hayata gözlerini açan Kubilay Aka Lise eğitimi bittikten sonra iki yıl eğitim hayatına ara verip, çalışma hayatına adım atar. Havalananında çalışmaya başlayan Kubilay, arkadaşının masasına kısa süre bakmak için oturduğu masa da hayatı değişir. Bu sırada Ufuk Ergin’in işlemlerini yaparken Ufuk beyin dikkatini çeker.

Sosyal medyadan mesaj atıp “Vatanım Sensin” adlı dizi yakın zamanda oyuncu kadrosu seçimlerinin olduğunu ve kendisinin de katılmasını gerektiğini söyleyince Kubilay gençliğinden beri istediği ama gerek imkan gerekse hayat şartları bir türlü fırsat bulamadığı oyunculuk için bir fırsat doğar. Vatanım Sensin dizisinde harika bir iş çıkarttıktan sonra şu an Çukur dizisi Celasun karakterine hayat vermektedir. 

Alina Boz (Eda)

Netfilix Love 101 oyuncuları Alina Boz

TRT 1 ekranlarında Elimi Bırakma isimli dizide harika bir iş çıkartan, oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Aline Boz,14 Haziran 1998 tarihinde Rusya’da dünyaya gelen güzel oyuncu, Rus bir anneye, Bulgar göçmeni bir babaya sahip. 7 yaşına kadar Rusya da yaşayan güzel oyuncu İstanbul’a gelip burada hem Türkçe öğrenmeye hem de ilgi duyduğu dans ve tiyatro alanlarında eğitimler alır.

İlk tecrübesi olan baş rolünde Sibel Can’ın yer aldığı Sevda’nın Bahçesi isimli dizide dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sonrasında ise TRT 1 ekranlarında Elimi Bırakma dizisinde baş rol olarak karşımıza çıkan oyuncu gelecek vaad eden genç oyuncular arasında olduğunu söyleyebiliriz. 

Mert Yazıcıoğlu (Sinan)

Netfilix Love 101 oyuncuları Mert Yazıcıoğlu

Son olarak kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Litre Gözyaşı isimli dizide Mahir olarak karşımıza çıkan genç oyuncu, geçtiğimiz sene Mehmed Bir Cihan Fatihi isimli dizide Yeni Çeri Korkut karakterini başarı ile canlandırmıştı. Mert Yazıcıoğlu 1993, Denizli doğumludur. Aydın Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan yakışıklı oyuncu, tıpkı Alina boz gibi gelecek vaad eden bir oyuncu oluğunu, ilerleyen sezonlarda, bir çok dizi ve filmlerde kendisini göreceğimizi düşünüyorum.

Pınar Deniz

Netfilix Love 101 oyuncuları Pınar Deniz

Kasım 1994, Adana doğumlu olan güzel oyuncu 1,68 boyundadır. Rol aldığı reklam filmleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncu İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü mezunudur. Küçük yaşlardan beri oyunculuk yapmak isteyen oyuncu mezuniyetin hemen ardından bu yeteneğini geliştirmek adına oyunculuk üzerine eğitim almaya karar vermiştir. 2014 senesinde Sil Baştan dizisinde Evrim karakteriyle kamera karşısına geçen güzel oyuncu pek çok oyuncunun klibinde rol almıştır.

Kaan Urgancıoğlu

Netfilix Love 101 oyuncu Kadrosu Kaan Urgancıoğlu

8 Mayıs 1981 yılında İzmir de dünyaya gelen yakışıklı oyuncu şu an 38 yaşındadır. En son Kara Sevda isimli dizide Emir olarak karşımıza çıkan yakışıklı oyuncu, hemen sonra Uzaklarda arama isimli sinema filminde izlemiştik. Lisans eğitimini “Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa” bölümünde tamamlayan Kaan, daha çocuk yaşta oyunculuğa merak salmıştır. İlk kez kamera karşısında 2002 yılında Keloğlan isimli dizi ile sektöre giriş yapan genç oyuncu bu zaman kadar toplam da 35 ayrı projeye ismini yazdırmıştır.

İpek Yazıcı (Işık)

Netfilix Love 101 oyuncu Kadrosu İpek Filiz Yazıcı

İpek Filiz Yazıcı. Son olarak Kayıtdışı dizisinde Tuğba karakterine hayat veren oyuncu 2001 doğumlu. 2016 yılında sektöre adım atan oyuncu reklam filmlerinde rol almıştır. Çokokrem, LC Waikiki reklamlarında rol almış olan oyuncu Babam ve Ailesi dizisi ile dizi sektörüne de adım atmıştır. Daha sonra Blu Tv’de yayınlanmış olan Büyük Günahlar dizisinde rol almıştır. İstanbul doğumlu olan güzel oyuncunun boyu 1,63 cm, kilosu 50 kg dır. 

Selahattin Paşalı (Osman)

1990 doğumlu olan genç oyuncu Muğla’da dünyaya gelmiştir. Darüşşafaka Spor Kulübünde basketbolcu olarak yer alan oyuncu Budapeşte’ye gidip Sanat Yönetimi üzerine eğitim almıştır. Döndüğünde de bu eğitimine ek olarak Craft Atölye’de eğitim alıp kamera karşısına geçmiştir. selahattin paşalı love 101 resmiİlk kez “Kalp Atışı” dizisi ile kamera karşısına çıkan oyuncu dizide Doktor Alp karakteri ile dizinin fenomen oyuncularından biri olmuştur. Daha sonra “Bir Umut Yeter” adlı dizide yer alan oyuncu bu dizide Arda rolüne hayat vermiştir. Son olarak “Leke” dizisinde de Arda rolünü canlandırmıştır.

Bade İşçil

1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu Yeditepe Üniversitesi Moda ve Desen Tasarımı Bölümü mezunudur. Son olarak “ufak Tefek Cinayetler” dizisinde dizinin en dikkat çekici karakterlerinden olan Pelin karakterine hayat vermiştir.bade işçil love 101 resmi “Kuzey Güney” adlı dizide iki sezon boyunca Banu rolüyle beğeni kazanan İşçil, “Ezel” dizisinde Şebnem karakterine hayat vermiştir. 

Tuba Ünsal

1981 yılında Denizli’de dünyaya gelen oyuncu “Vizontele Tuuba”, “Çılgın Dershane”, “Mumya Firarda”, “Arif V 216” gibi pek çok sinema filminde rol almıştır. tuba ünsal love 101 resmiBu filmlerin dışında yer aldığı dizilerden bazıları ise şu şekilde; “İçerde”, “Tövbeler Tövbesi”, “Öyle Bir Geçer Zaman Ki”, “Kara Melek”, “Ruhsar”, “Mahallenin Muhtarları”, “Kurt Kapanı”.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu