Dizi Haberi

Netflix Lucifer 5. Sezon Olacak Mı? (Lucifer Sezon 5)

Netflix Lucifer 5. Sezon olup olmayacağı hayranları tarafında oldukça merak edildi. Şimdiler de 4. sezonu ile en çok izlenenler arasına girmeyi başaran Netflix’in orjinal dizileri arasına girmeyi başaran Lucifer yeni sezon ne zaman başlayacak diyenlerin sayısı ise hızla artmakta.

Lucifer ilk olarka 25 Ocak 2016 yılında Fox (Amerika) da başlamış ve hayranların yoğun isteği ile dizi ikinci sezonunu 29 Mayıs 2017 de yayınlamıştır.

Üçüncü sezonu ise 2 Ocak 2018 yılında başlamıştır. Ancak dizi yayınlandığı ülkede beklentilerin altında reyting almasında dolayı, yapım ve kanalın ortak kararı ile 11 Mayıs 2018 yılında dizinin iptal edildiğini ve 4. sezonu çekilmeyeceğini, hayranlarına duyurmuştu.Lucifer 5. sezon

Bu tarihte tüm dünyada twitter gündemine birinci sıradan girdi ve #LuciferiKurtar etiketi ile bir anda dikkatleri üzerine çekti. Bu tarihten sonra Netflix Lucifer dizinin yayın haklarını satın aldı ve 4. sezonu çekmeyi başardı.

Hayranların bir çok merakı da 4. sezonun da giderilse de Lucifer sezon 5 olacak mı? Şeytanın başına neler gelecek gibi merak içinde yeni sezon Netflix tarafında onay alıp almadığı, bir çok kişi tarafında merak ediliyor.

Lucifer 5. Sezon Var Mı?

Şu an ülkemiz de en çok izlenen orjinal Netflix dizileri arasına girmeyi başardı. Hal böyle iken internet dizilerinin yayınlayan Nexflix de dizinin beşinci sezon onayını bekletmeden vermesi bekleniyor.

Lucifer sezon 5 ne zaman

Kısaca bu denli izlenen bir dizinin kesinlikle beşinci sezonu olacağını sevenlerine şimdiden duyurabiliriz. Zira bu denli hayran kitlesini Netflix asla üzmeyecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu