Haberler

Nihat Hatipoğlu Whatsapp Hattı 2020 Numaraları

Nihat Hatipoğlu Whatsapp Hattı numalarına ulaşıp, oradan soru sormak isteyenler doğru telefonları bulamadıklarını yakında fark ettiğim için bu yazıyı kaleme alıyoruz.

ATV ekranlarında gerek sahur gerekse iftar programlarında seyircilerin sorularını yanıtlayan Nihat Hatipoğlu’nun cevaplandırdığı sorulardan birisi de kendi sorularınız olmasını istiyorsanız, bu yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum. Zira piyasa da sahte Nihat Hatipoğlu Whatsapp Hattı olduğunu gördük.

=> Nihat Hatipoğlu Ne Kadar Maaş Alıyor Öğrenmek için tıklayınız.

Nihat Hatipoğlu Whatsapp Hattı

ATV ekranlarında uzun zamandır yayın yapan ilahiyatçı yazar Nihat Hatipoğlu TV üzerinden bir çok kişinin çözmediği ve aklına takılan bir çok sorusuna cevap verdiğini biliyoruz. Geçtiğimiz sene Sultan Ahmet meydanında halkında katılımıyla yayın yapan Nihat Hatipoğlu, bu yıl stüdyodan yayın hayatına devam etmek durumunda kaldı.

Özellikle içinden çıkılmaz soruları cevaplayan Nihat hoca, bir çok konuda fetva verdiği için kendi özel durumunu açıklayıp, ne yapması gerektiğini kolayca öğrenebilme imkanı sunuyor. Hali ile bu imkandan yararlanmak isteyenler de Whatsapp Hattı numaralarına ulaşmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Nihat Hatipoğlu Whatsapp

Nihat Hatipoğlu Whatsapp Hattı numaraları geçtiğimiz yıl ile bu yıl arasında farklılık gösterebileceği için geçen sene verilen numara ile bu sene ki numaralar arasında değiş olabilir. Lütfen bu konuda dikkat ediniz.

Nihat Hatipoğlu Nasıl Ulaşabilirim (İletişim)

0212 236 75 04
0212 236 79 57
0212 236 99 06

Nihat Hatipoğlu Nasıl Ulaşabilirim

Numaralarla Nihat Hatipoğlu’na sorular sorabilir, kendi durumunuzu kolayca aktarabilirsiniz. Bu numaralara devamlı değişiklik gösterdiğini, kimi zaman kilitlenme neden olmasından dolayı, zaman zaman bu numaralar kanal tarafından değiştirildiğini, son hali ile bu numaralı sizler paylaştığımızın altını çizmek istiyorum.

Lütfen bu numaraların değişim gösterdiğini fark ederseniz bu yazının altında ki yorum kısmında bizlere bildirebilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu