Survivor

Nisa Düştü? Nisa Survivor’a Devam Edecek Mi?

13 Haziran Cumartesi günü ekrana gelecek olan bölümde Nisa Düştü? Sevenleri hemen Nisa Survivor’a Devam Edecek Mi? diye merak için de sağlıklı bir açıklama yapılmasını bekliyor. Bizler de aldığımız bilgi doğrultusunda Nisa’nın Sağlık Durumu Nasıl? olduğunu bu yazımızda sizlere açıklayacağız.

13 Haziran 2020 Cumartesi günü mavi takım ile kırmızı takım dokunulmazlık oyununa çıkacaklar. Takımlar geçtiğimiz gün yeniden belirlendiği için takımların bu hali ile ilk defa dokunulmazlık oyunu oynanacak. Dolayısı ile hiç bir takım kaybetmek istemiyor.

Nisa Düştü! Nisa Survivor'a Devam Edecek Mi

Cemal Can Canseven’in takımında yer alan Nisa Bölükbaşı takım seçmelerinde çok konuşulmuştu. Zira Ardahan Nisa’yı takımında almak istemiş,Nisa ise “Sercan’ın takımında olmam!” diyerek karşı çıkmıştı.

Nisa, Cemal can ile birlikte kırmızı takım oldu. 13 Haziran Cumartesi günü TV 8 ekranlarında yayınlanacak olan ama Perşembe günü oynana bu dokunulmazlık oyununda iki bayan yarışmacı ciddi şekilde yaralandı. Nisa Düştü ve ciddi şekilde yaralandı. Herkesin aklına Nisa Survivor’a Devam Edecek Mi? sorusu geldi.

Survivor Elif’e Ne Oldu öğrenmek için Tıklayınız.

Nisa Survivor’a Devam Edecek Mi?

13 Haziran 2020 tarihinde TV 8 ekranlarında yayınlanacak olan 106. bölüm de Nisa 6 metre yükseklikten düştü. Bu düşme sonrasında yerinden kalkamayan Nisa’nın bu halini gören Cemal can ve takım arkadaşları göz yaşlarını tutamadılar.

13 Haziran 2020 Güncelleme: Nisa düşerken tuttuğu ip sayesinde ayakta kalmayı başardı. Bu arada dikkatli takipçiler, anlat bakalım çekimleri dokunulmazlık çekiminden sonra yapıldığını ve anlat bakalım önce yayınlandığını fark ettiler. Nisa gayet sağlıklı olduğunu orada da görmüştük.

Nisa Survivor'a devam edecek mi 13 Haziran Cumartesi

Doktor Metin kuş hızla olay yerine gidip Nisa’nın sağlık durumu hakkında bilgi aldıktan sonra iç kanama riskine karşı dokunulmazlık oyununda oynamasına izin vermesi. Nisa her ne kadar kendisini iyi hissettiğini söylese de Metin kuş çok tecrübeli bir doktor. İç kanama riskine karşı hastaneye de müşahede altına alındı.

Nisan Bölükbaşı sert düşme sonrasında kolunda ve bacağında ki ağrıların tespiti ve kırıklarını olup olmadığının kontrolü için hastaneye kaldırıldı. Hastane de gerekli kontrol yapıldıktan sonra İstanbul da ki uzman doktorlarında onayın göre Nisa yarışmaya devam edip etmeyeceği belli olacak.

Olayın ilk sıcaklığı ile Nisa hareket edebilse de kırık ve çatlağın ağrısı sonradan belli olduğu için Nisa hakkında doktorların elindeki röntgen ve MR sonuçlarına göre karar verilecek. Ancak aldığımız bilgilere göre Nisa’nın durumu iyi olduğunu ama bu bilgiyi henüz ikinci bir kaynaktan teyit edilemedi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Esma chingu ya uzun zamandır buraya yazamıyorum Esma chinguu seni çok özledim hangi sayfaya yazacagimi bilemiyorum bu yüzden en son kaldigimiz survivor sayfalarından birine yazıyorum umarım yorumumu görürsün seni çok seviyorum 😘

    1. Merhaba 🤗 ya kusura bakma yorumunu göremedim. Umarım sen benim yorumumu görürsün. Bu arada hangi Chingu’sun? Bende hepinizi çok özledim. Ya umarım görürsün. HAYIRLI, MUTLU NİCE BAYRAMLAR.. 😊🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu