Oyuncu Kadrosu

Nizamı Alem Andreas Kimdir? (Gerçek Adı Bilgileri)

Nizamı Alem Andreas karakterine hayat verecek isim bugün itibari ile netlik kazandı. Nizamı Alem dizisinde Andreas karakterine bakın hangi oyuncu canlandıracak?

TRT 1 ekranlarında tarihi bir dizi geliyor. Payitaht Abdülhamid dizisinden sonra yine çok ses getirecek büyük Selçuklu devleti zamanında geçen olayları konu alacak dizinin yönetmen koltuğunda Emre Konuk yer alırken yapımı Akli film üstlenmekte.

Nizamı Alem Andreas resmi
Nizamı Alem Andreas
=> Nizamı Alem Oyuncu Kadrosu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Nizamı Alem Andreas Kim

Eylül 2002 de TRT 1 ekranlarında tarihi dizi olarak başlayacak olan, Nizamı Alem Oyuncuları arasına adını yazdıran ve dizide Andreas karakterini canlandıracak olan oyuncunun gerçek adı Osman Sonant’dır. En son gene TRT 1 ekranlarında yayınlanan ya istiklal ya ölüm isimli dizide rol alan başarılı oyuncu yeni sezonda Nizamı Alem dizisi Andreas karakterine hayta verecek.

Nizamı Alem Andreas kim resmi
Nizamı Alem Andreas – Osman Sonant

Osman Sonant Nizamı Alem Andreas rolü için özel hazırlandığı bilgisi gelmekte. Ya istiklal ya ölüm dizisinde gösterdiği başarılı oyunculuk performansını bir kat daha yukarı çıkartmak istiyor. Bu nedenle kılı. kullanma ve ata binme konularında kendisini yetiştiriyor.

Osman Sonant Bilgileri

1979 yılında İstanbul ilinde hayata gözlerini açmıştır. Şu an 41 yaşında (2020) olan başarılı oyuncu İstanbul Bahçelievler tiyatrosunda eğitim almıştır. Lisans düzeyinde İstanbul üniversitesi Sahne sanatları bölümünden mezun olmuştur.

Osman Sonant Nizamı Alem Andreas karakteri
Osman Sonant Nizamı Alem Andreas

2009 yılında Pandoranın Kutusu isimli dizide canlandırdığı Mehmet rolü ile o yıl Altın koza ödülüne layık görülmüştür. Altın koza ödülünü aldıktan sonra TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve hala hafızalarımızda yer alan Leyle ile Mecnun dizisinde hırsız Yavuz karakterine hayat vermiştir. Bunların dışında Kurtlar Vadisi, Türk Malı Behzat Ç. gibi önemli dizilerin oyuncu kadrosuna adını yazdırmayı başarmıştır.

Osman Sonat 178 cm boyunda ve 80 kg ağırlığındadır. Evli, ve bir kız babasıdır. Osman Sonant Nizamı Alem Andreas rolü ile yine dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu